Parafia pw. Św. Wawrzyńca w Stolcu

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Archiwum Intencje Mszalne

E-mail Print PDF

INTENCJE MSZALNE

OD 27 GRUDNIA 2010 DO 2 STYCZNIA 2011.

Poniedziałek: 27 XII 2010. Św. Jana, Apostoła i Ewangelisty, święto.

godz.1700- Do MB dzięk-błag. za żniwa i zebrane plony – int. od mieszkańców Sołectwa Biesiec.

Wtorek: 28 XII 2010. Św. Młodzianków, męczenników, święto.

godz.1700 – Do MB dzięk-błag. za żniwa i zebrane plony – int. od mieszkańców Wolnicy Niech.

Środa: 29 XII 2010.

godz.1700 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Franciszek NAWROT – int. od syna z Rodziną.

+ Zygmunt WOJTALA – 4r.śm. – int. od żony i dzieci z Rodzinami.

+ Sylwester KOLANEK – z ok. Im.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Rodziny Skóreckich z ks. Mikołajem.

+ Janina KLUBA – int. od Rodziny Klubów z Broszek.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Mirosława Woźniaka z mamą.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od Anny i Ireneusza Kulig z synem.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od sąsiadów Łukomskich.

+ Teresa WLAZŁY – int. od Rodziny Partyków.

+ Józef MĄDRASZEK – int. od Kamili z dziećmi.

+ Marianna OLBIŃSKA – int. od chrześniaka Stanisława z Rodziną.

+ Zanobiusz TOMCZYŃSKI – int. od bratanicy Elżbiety z mężem.

+ Wacława(ona) HAŁUBIEC – int. od Rodziny Szymczaków z Prażnowa.

+ Stanisław RADWAŃSKI – int. od Jakuba z Rodziną.

+ Genowefa WLAŹLAK – int. od Rodziny Niciejewskich.

+ Jan KRZYMIŃSKI – int. od chrześnicy Janiny z mężem.

+ Stanisław JASIANEK – int. od chrześniaka Rajmunda z Rodziną.

+ Stanisław ŚWIĘTCZAK – int. od OSP Broszki.

+ Stanisława(ona) PŁÓCIENNIK – int. od dzieci z Rodzinami.

+ Kazimierz HALAMUS – int. od syna Ryszarda.

+ Kazimierz SOBCZAK – int. od córki Haliny z Rodziną.

+ Kazimierz FLORCZAK – int. od Rodziny Klubów z Broszek.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla chorego Ks. Proboszcza z Unikowa – Ks. ROBERTA.

- Do MB z podziękowaniem za NAWIEDZENIE Parafii w znaku Cudownego Obrazu Jasnogórskiego z prośbą

o bł. Boże dla Rodzin z Rokitowca, które przeżywają „mała” Nawiedzenie Rodzin.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla EUGENIUSZA.

- Do MB z podziękowaniem za wszelkie łaski w roku 2010 pewnej RODZINY.

Czwartek: 30 XI 2010.

godz.1700 - Do MB dzięk.-błag. za żniwa i zebrane plony – int. od mieszkańców Gronowa

i Rokitowca.

Piątek: 31 XII 2010. Św. Sylwestra I , papieża, wspomnienie.

godz.1700 - ZA PARAFIAN.

Po Mszy Św. NABOŻEŃSTWO DZIĘKCZYNNO-BŁAGALNE ZA ROK 2010.

NOWY ROK PAŃSKI 2011.

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI – SOBOTA - 1 STYCZNIA 2011

ŚWIATOWY DZIEŃ POKOJU.

Nie ma Mszy Św. o godz.900.

godz.1030(Niechmirów) + Wacław Kazimierz SCIEBURA – 1r.śm.

godz.1200 + Stanisław KARBOWIAK – 7r.śm., Kazimiera KARBOWIAK.

Po Mszy Św.: chrzest dziecka: Paulina BANASIEWICZ.

godz.1400(Wielgie) + Zmarli Rodzice: Marek i Michalina WŁODARCZYK

oraz Stefan i Władysława KOLANEK.

godz.1700ZA PARAFIAN.

II NIEDZIELA po NARODZENIU PAŃSKIM – 2 STYCZNIA 2011.

godz.900 - ZA PARAFIAN.

godz.1030(Niechmirów) + Eugeniusz NAWROT – z ok. Im.

godz.1200 + Marianna i Szczepan RUDZCCY oraz Franciszek i Stanisława(ona) GAIK.

godz.1400(Wielgie) + Henryk ŚWIĘTCZAK – 9r.śm. – int. od Rodziny.



INTENCJE MSZALNE

 

 

OD 20 DO 26 GRUDNIA 2010.

Poniedziałek: 20.12.2010. Spowiedź Adwentowa w Brzeźniu.

godz.1900 + Marianna i Czesław ŁUKOMSCY, zmarli z Rodziny ŁUKOMSKICH;

w 12r.śm. Czesława – int. od córki Leokadii z Rodziną.

Wtorek: 21.12.2010.

godz.1700 RORATY;

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od Rodziny Krzyżańskich.

Środa: 22.12.2010. Spowiedź Adwentowa w Kliczkowie.

godz.1600 RORATY i NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Dominika GRZELAK – z ok. ur.

+ Kazimiera KARBOWIAK – 1r.śm., Stanisław KARBOWIAK.

+ Marianna BEDNARKE – 2r.śm. – int. od Rodziny.

+ Teresa JENDRZEJCZAK – 19r.śm. – int. od mamy i rodzeństwa.

+ Władysław MŁYNARCZYK – 10r.śm. – int. od córki Janiny z Rodziną.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od chrzesniaka Czesława z Rodziną.

+ Janina KLUBA – int. od Rodziny Wyrwasów.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Rodziny Grzelaków i Wójciaków.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od firmy „Hydro-masz” w Zapolu.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od koleżanki z pracy Anny Armanowskiej.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od bratowej z Rodziną i bratanicy Eweliny z mężem.

+ Teresa WLAZŁY – int. od Rodziny Jurów.

+ Józef MĄDRASZEK – int. od Rodziny Michalików.

+ Janina BARAN – int. od chrześnicy Renaty i Rodziny Cieślaków z Wielgiego.

+ Marianna OLBIŃSKA – int. od Mirki i Bogdana z Rodziną.

+ Zenobiusz TOMCZYŃSKI – int. od kuzynki Jadwigi z dziećmi.

+ Wacława(ona) HAŁUBIEC – int. od Rodziny Sufletów z Gliwic.

+ Stanisław RADWAŃSKI – int. od chrześnicy Marii z Rodziną.

+ Barbara KOWALCZYK z domu GOŁDYN – int. od Rodziny Wójcików.

+ Genowefa WLAŹLAK – int. od Bogdana i Mirosławy Bednarków.

+ Jan KRZYMIŃSKI – int. od syna Sławomira z Rodziną.

+ Stanisław JASIANEK – int. od brata Władysława.

+ Stanisław ŚWIĘTCZAK – int. od siostrzenicy Jadwigii z Rodziną.

+ Stanisława(ona) PŁÓCIENNIK – int. od Rodziny Włodarczyków i Kosków.

+ Kazimierz HALAMUS – int. od córki Katarzyny z Rodziną.

+ Kazimierz SOBCZAK – int. od córki Elżbiety z Rodziną.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla chorego Ks. Proboszcza z Unikowa – Ks. ROBERTA.

- Do MB z podziękowaniem za NAWIEDZENIE Parafii w znaku Cudownego Obrazu Jasnogórskiego z prośbą

o bł. Boże dla Rodzin z Gronówka, które przeżywają „mała” Nawiedzenie Rodzin.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla EUGENIUSZA.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla EWY – z ok. Imienin.

Czwartek: 23.12.2010. Spowiedź Adwentowa w Grabówce.

godz.1700 ZAKOŃCZENIE RORAT.

+ Edward KOWALCZYK – 4r.śm., Józef i Marianna KOWALCZYK

– int. od żony i córki Ireny z Rodziną.

Piątek: 24.12.2010. Wigilia Bożego Narodzenia.

godz.900 + Adam, Teodora, Kazimierz ŚWIĘTCZAK.

godz.2200(Niechmirów) PASTERKA;

+ Ignacy, Janina STĘPIEŃ, Franciszek i Katarzyna JANIAK.

BOŻE NARODZENIE – UROCZYSTOŚĆ – SOBOTA 25 GRUDNIA 2010.

godz.0000(o północy) PASTERKA – ZA PARAFIAN.

godz.900(Wielgie) + Franciszek, Jan, Franciszka WŁODARCZYK,

Władysław, Franciszka CŁAPA.

godz.1030(Niechmirów) + Teresa WLAZŁY – int. od Koła Gospodyń Wiejskich z Niechmirowa.

godz.1200 + Roman SZYDŁOWSKI – int. od sióstr i Rodziców.

Chrzest dzieci: Nathaniel AUGUSTYNIAK i Szymon Paweł SCISŁO.

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY – 26 GRUDNIA 2010.

godz.900 + Teodor KAPICA – 16r.śm. – int. od żony i dzieci z Rodzinami.

godz.1030(Niechmirów) – Do MB z podziękowaniem za Stary Rok

z prośbą o bł. Boże na Nowy Rok 2011 dla Rodziny MIŁEK.

godz.1200 - ZA PARAFIAN.

godz.1400(Wielgie) + Anna DOLATOWSKA z domu ANTONIAK – int. od siostry z Rodziną.



INTENCJE MSZALNE

 

 

OD 13 DO 19 GRUDNIA 2010.

Poniedziałek: 13.12.2010. Św. Łucji, dziewicy i męczennicy, wspomnienie.

godz.1700 RORATY;

+ Halina WLAZŁA – int. od Uczestników Pogrzebu.

Wtorek: 14.12.2010. Św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła, wspomnienie.

Spowiedź Adwentowa w Złoczewie.

godz.1700 RORATY;

+ Teresa GIBKA – int. od siostry Janiny z mężem.

Środa: 15.12.2010. Spowiedź Adwentowa w Unikowie.

godz.1600 RORATY i NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Marian SZWED – 34r.śm. – int. od żony z dziećmi.

+ Władysława(ona) i Antoni ŚWIĘTCZAK.

+ Edward BŁASZCZYK – 7r.śm. – int. od żony z Rodziną.

+ Stanisław i Natalia JANIAK; w 4r.śm. Natalii.

+ Teodor PIOTROWSKI, + Henryk PIOTROWSKI.

+ Waldemar WILK – 17r.sm. – int. od siostry Sylwii z Rodziną.

+ Józef, Józefa(ona) CAŁY; w 10r.śm. Józefy – int. od dzieci z Rodzinami.

+ Stanisław JANICKI – 10r.śm., zmarli Jego rodzice: Ignacy i Teodora.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Rodziny Janiaków.

+ Janina KLUBA – int. od Szwedów z Siekań.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Haliny i Czesława Sosin.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od sąsiadów Osmelaków.

+ Jan NIEPIEKŁO – int od mieszkańców Koźlin.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od Rodziny Świętczaków.

+ Teresa WLAZŁY – int. od Artura z Rodziną.

+ Józef MĄDRASZEK – int. od Rodziny Mikołajczyków.

+ Janina BARAN – int. od syna Mariana z Rodziną.

+ Marianna OLBIŃSKA – int. od sąsiadów Janickich.

+ Zenobiusz TOMCZYŃSKI – int. od Zmysłowskich i Sójków.

+ Wacława(ona) HAŁUBIEC – int. od chrześnicy Teresy z Rodziną.

+ Stanisław RADWAŃSKI – int. od Piotra z Rodziną.

+ Barbara KOWALCZYK z domu GOŁDYN – int. od zakładu pogrzebowego „Chabinowscy”.

+ Genowefa WLAŹLAK – int. od brata Jurka z Rodziną.

+ Jan KRZYMIŃSKI – int. od córki Zofii z Rodziną.

+ Stanisław JASIANEK – int. od brata Józefa.

+ Stanisław ŚWIĘTCZAK – int. od chrześnicy Sylwii.

+ Stanisława(ona) PŁÓCIENNIK – int. od bratowej Janiny z dziećmi.

+ Kazimierz HALAMUS – int. od żony Anny.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla chorego Ks. Proboszcza z Unikowa – Ks. ROBERTA.

- Do MB z podziękowaniem za NAWIEDZENIE Parafii w znaku Cudownego Obrazu Jasnogórskiego z prośbą

o bł. Boże dla Rodzin z Gronówka, które przeżywają „mała” Nawiedzenie Rodzin.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla EUGENIUSZA.

- Do MB z prośba o powrót do zdrowia dla IRENY i WŁADYSŁAWA.

- Do MB z prosba o powrót do zdrowia dla KAZIMIERZA – int. od wnuczka Marcina z Rodziną.

Czwartek: 16.12.2010. Spowiedź Adwentowa w Pyszkowie.

godz.700 + Stanisław WÓJCIAK – int. od Rodziny Wygladaczów z Kijanic.

Piątek: 17.12.2010. Spowiedź Adwentowa w Burzeninie.

godz.700 + Eugenia SERWETA – int. od syna Henryka z Rodziną.

Sobota: 18.12.2010. Spowiedź Adwentowa w Godynicach i Brąszewicach.

godz.700 + Jan NIEPIEKŁO – int. od Ks. Mikołaja Skóreckiego.

IV NIEDZIELA ADWENTU – 19 GRUDNIA 2010.

godz.900 + Dariusz ARMANOWSKI – z ok. Im. – int. od Mamy i Rodzeństwa.

godz.1030(Niechmirów) + Leszek GRZELAK – 10r.śm. – int. od żony z Rodziną.

godz.1200 - ZA PARAFIAN,

oraz Roczek: Krzysztof Piotr CIOŁEK – int. od Rodziców.

godz.1400(Wielgie) + Marianna WŁODARCZYK – 7r.śm., Józef WŁODARCZYK,

Jan MARUSZEWSKI.


INTENCJE MSZALNE

 

OD 6 DO 12 GRUDNIA 2010.

Poniedziełek: 6.12.2010. Św. Mikołaja, biskupa, wsp. g.1200 Odpust w Kliczkowie.

godz.1700 RORATY;

+ Marian ĆWIEK – int. od żony.

Wtorek: 7.12.2010. Św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła, wspomnienie.

godz.1700 RORATY;

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od chrześnicy Moniki.

Środa: 8.12.2010. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

godz.1700 RORATY i NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Antoni WLAŹLAK – 2r.śm.,

Marianna WLAŹLAK i zmarli Ich Rodzice – int. od córki Balbiny z Rodziną.

+ Stanisław KOLANEK – 12r.śm.,

zmarli Jego Rodzice oraz zmarli z Rodziny MIELCZARKÓW i GRACZYKÓW.

+ Anna i Zofia AMBROSZCZYK, + Waleria MIELCZAREK – 50r.śm.

+ Marianna PARTYKA – z ok. Im. + Marianna BYLICKA – z ok. Im.

+ Marianna KUŚMIEREK – 24r.śm., Tadeusz KUSMIEREK – 21 r.śm.

+ Józef i Zofia SKÓRECCY – int. od syna Wiesława z Rodziną.

+Irena, Władysław i Jerzy SÓJKA, Maria KĘDZIERA – int. od Rodziny.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Kazimiery Fabisiak z Janką.

+ Janina KLUBA – int. od Janiny Baranowskiej z Rodziną.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Całych i Bednarków.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od sąsiadów Wyrwasów.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od sąsiadów Janików i Jasianków.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od chrześnicy Beaty z mężem.

+ Teresa WLAZŁY – int. od cioci Zdzisławy z wujkiem.

+ Marian ĆWIEK – int. od Rodziny Bieńko i Gonera.

+ Halina WLAZŁA – int. od Jana i Barbary Świętczaków z Rodziną.

+ Józef MĄDRASZEK – int. od wnuczki Asi z Tomkiem.

+ Janina BARAN – int. od wnuczki Izabeli z Rodziną.

+ Marianna OLBIŃSKA – int. od Krysi i Zbyszka.

+ Zenobiusz TOMCZYŃSKI – int. od Katarzyny Paprota i Krystyny Grzelak.

+ Wacława(ona) HAŁUBIEC – int. od syna Grzegorza z żoną i dziećmi.

+ Stanisław RADWAŃSKI – int. od Rodziny Janików.

+ Konstanty SZREMSKI – int. od Wiesławy i Stanisława Jasianków z Rodziną.

+ Barbara KOWALCZYK z domu GOŁDYN – int. od Rodziny Kolanek.

+ Genowefa WLAŹLAK – int. od wnuków: Marcina z żoną i Wojciecha z żoną.

+ Jan KRZYMIŃSKI – int. od synowej Elżbiety z Rodziną.

+ Stanisław JASIANEK – int. od brata Henryka z Rodziną.

+ Stanisław ŚWIĘTCZAK – int. od chrześniaka Roberta.

+ Stanisława(ona) PŁÓCIENNIK – int. od chrześnicy Małgorzaty z Rodziną.

+ Konstancja FABISIAK – int. od wuczki Janki.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla chorego Ks. Proboszcza z Unikowa – Ks. ROBERTA.

- Do MB z prośba o bł. Boże dla Ks. Mikołaja SKÓRECKIEGO z ok. Im i ur. – int. od Rodziców.

- Do MB z podziękowaniem za NAWIEDZENIE Parafii w znaku Cudownego Obrazu Jasnogórskiego z prośbą

o bł. Boże dla Rodzin z Gronówka, które przeżywają „mała” Nawiedzenie Rodzin.

- Do MB z prośba o powrót do zdrowia dla EUGENIUSZA.

Czwartek: 9.12.2010. g.800 Odwiedziny CHORYCH.

godz.1700 RORATY;

+ Stanisław RADWAŃSKI – int. od Uczestników Pogrzebu.

Piątek: 10.12.2010.

godz.1700 RORATY;

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od wnuka Grzegorza z Rodziną.

Po Mszy Św. Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 11.12.2010. PARAFIALNY DZIEŃ SPOWIEDZI ŚW. ADWENTOWEJ.

godz.900 + Czesław OSMELAK – 1r.śm.

godz.1030(Niechmirów) + Stefan BRONIEWSKI – 10r.śm. – int. od Rodziny.

godz.1200 RORATY; + Grażyna LEŚNIK, zmarli dziadkowie: Zofia i Leon LEŚNIK

– int. od Rodziny Sieszchałów.

godz.1700 + Idzi STĘPIEŃ – int. od Biernackich z Marianowa.

III NIEDZIELA ADWENTU – 12 GRUDNIA 2010.

godz.900 – Do MB dzięk.-błag. w 1r. ślubu: Magdalena i Tomasz KOLANEK.

godz.1030(Niechmirów) – ZA PARAFIAN.

godz.1200 + Stanisław HAŁUBIEC – 6r.śm. – int. od żony z Rodziną.

godz.1400(Wielgie) + Łukasz OLBIŃSKI, Jan, Antoni, Marianna, Michała KOLANEK.



INTENCJE MSZALNE

 

 

OD 29 LISTOPADA DO 5 GRUDNIA 2010.

Poniedzielek: 29.11.2010.

godz.1700 RORATY:

+ Stefan i Zofia KRÓLEWICZ – 59r.śm. Stefana – int. od syna Leszka z Rodziną.

Wtorek: 30.11.2010. Św. Andrzeja Apostoła, święto. Odpust w Złoczewie g.1130.

godz.1700 RORATY:

+ Lucjan i Marianna DROŻDŻYŃSCY; w 8r.śm. Marianny – int. od córki z Rodziną.

Środa: 1.12.2010.

godz.1700 RORATY i NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Władysław GIBKI – 1r.śm. – int. od żony i syna Zbigniewa.

+ Zofia JANIAK – 1r.śm. - int. od dzieci.

+ Wacława(ona) MAŚLAK – int. od kuzynek.

+ Krzysztof DANKOWSKI – 1r.sm. – int. od ojca Wacława.

+ Janina, Roch i Feliks MIGDAŁ – int. od Władka z Rodziną.

+ Zmarłe Członkinie KŻR z Koźlin i Dąbrowy Miętka.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Rodziny Oscendów.

+ Janina KLUBA – int. od kuzynki Marysi i Józefa Osmelaków.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Rodziny Wójciaków z Lipna.

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od Rodzinyn Wójciaków z Sieradza.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od Rodziny Świątków z Burdynówki.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od Małgorzaty Dawickiej z Rodziną.

+ Kazimierz ZBIK – int. od Rodziny Kobuckich.

+ Teresa WLAZŁY – int. od Rodziców: Feliksa Gołębia i Janiny.

+ Marian ĆWIEK – int. od syna z Rodziną.

+ Halina WLAZŁA – int. od sąsiada Józefa.

+ Józef MĄDRASZEK – int. od wnuka Łukasza z Malwiną.

+ Janina BARAN – int. od chrześniaka Jana z Rodzina.

+ Marianna OLBIŃSKA – int. od brata Stanisława.

+ Zenobiusz TOMCZYŃSKI – int. od Rodziny Grodzickich.

+ Wacława(ona) HAŁUBIEC – int. od zakładu pogrzebowego „Chabinowscy”.

+ Stanisław RADWANSKI – int. od Rodziny Jasianków.

+ Konstanty SZREMSKI – int. od sąsiada Wiesława Skóreckiego z żoną.

+ Barbara KOWALCZYK z domu GOŁDYN – int. od Sipurzyńskich.

+ Genowefa WLAŹLAK – int. od Rodziny Nawrotów i Dobruchowskich.

+ Jan KRZYMIŃSKI – int. od syna Stanisława z Rodziną.

+ Stanisław JASIANEK – int. od siostry Wacławy.

+ Stanisław ŚWIĘTCZAK – int. od siostry Janiny.

+ Elżbieta KRZYMIŃSKA – int. od Rodziny.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla chorego Ks. Proboszcza z Unikowa – Ks. ROBERTA.

- Do MB z podziękowaniem za NAWIEDZENIE Parafii w znaku Cudownego Obrazu Jasnogórskiego z prośbą

o bł. Boże dla Rodzin z Gronówka, które przeżywają „mała” Nawiedzenie Rodzin.

- Do MB z prośbą o Bł. Boże dla Pana Organist ANDRZEJA Maciejewskiego z ok. Im.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla ANDRZEJA Aleksandrowicza z ok. Im.

- Do MB i Św. Krzysztofa oraz Anioła Stróża z podziękowaniem za cudowne ocalenie życia z prośbą

o bł. Boże dla pewnej OSOBY.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Czwartek: 2.12.2010. I Czwartek Miesiąca. g.800 Odwiedziny CHORYCH.

 

godz.1600(Wielgie) + Barbara KOWALCZYK z domu GOŁDYN –int. od córki Eweliny z dzieci

godz.1700 RORATY:

+ Weronika PŁACZEK – 1r.śm. – int. od wnuczki Beaty z Markiem.

Piątek: 3.12.2010. Św. Franciszka, Ksawerego, wspomnienie. I Piątek Miesiąca.

Godz.800 Odwiedziny CHORYCH.

godz.1500(Niechmirów) + Marianna WÓJCIK

– int. od Weroniki Olejnik z Rodziną Zastawów i Rybackich.

godz.1700 RORATY:

+ Marianna ĆWIK – 4r.śm. – int. od siostry z Rodziną.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 4.12.2010. I Sobota Miesiąca. Św. Barbary, dziewicy, męczennicy, wspomnienie.

godz.1700 + Wacława(ona) HAŁUBIEC – int. od córki Anny z mężem i dziećmi.

godz.1800(Wielgie) + Anna i Bogdan CHYLICCY; w 4r.śm. Anny.

II NIEDZIELA ADWENTU – 5 GRUDNIA 2010.

godz.900 + Zenobia TOMCZYK – 1r.śm. – int. od córek: Agnieszki i Małgorzaty z Rodzinami

oraz od braci: Wiesława i Józefa.

godz.1030(Niechmirów) – ZA PARAFIAN.

godz.1200 + Czesław DYBKA – 6r.śm. – int. od żony z Rodziną.



 

INTENCJE MSZALNE

OD 22 DO 28 LISTOPADA 2010.

Poniedziełek: 22.11.2010. Św. Cecylii, dziewicy, męczennicy, wspomnienie.

godz.1700 + Władysława(ona) DOMAGALSKA

– int. od Ireneusza Domagalskiego z Rodziną z Pyszkowa.

Wtorek: 23.11.2001.

godz.1700 - Int. Dantis, za O. Hieronima.

Środa: 24.11.2010. Św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy, męczenników, wspomnienie.

godz.1700 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Franciszek i Anna HALAMUS; w 50r.śm. Franciszka.

+ Janina RÓŻAŃSKA – 23r.śm. – int. od męża z dziećmi.

+ Idzi i Marianna KUBIŚ; w 9r.śm. Idziego.

+ Aniela i Józef WOŹNIAK.

+ Jan, Janina, Jerzy i Antoni WALEWSCY.

+ Stanisława(ona) CZYSZEK – 1r.śm. – int. od Rodziny Migdałów.

+ Janina WITKOWSKA – int. od chrześniaczki Czesławy z Rodziną.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Rodziny Pielizg.

+ Janina KLUBA – int. od Misiaków i Krzyżańskich.

+ Idzi ŚTĘPIEŃ – int. od bracińca Michała.

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od syna Andrzeja z Rodziną.

+ Benedykta STĘPIEŃ – int. od Krystyny Olbińskiej z Rodziną.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od Danuty Glińskiej.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od wujka Stanisława z Rodziną.

+ Teresa WLAZŁY – int. od kuzynek: Bożeny i Małgorzaty z Rodzinami.

+ Marian ĆWIEK – int. od Wrzosków.

+ Halina WLAZŁA – int. od Pracowników zakładu „Dora”.

+ Józef MĄDRASZEK – int. od córki Elzbiety z Rodziną.

+ Janina BARAN – int. od Pracowników Oddziału Chirurgi Dzięcej w Wieluniu.

+ Eugenia SERWETA – int. od wnuczki Iwony z Rodziną.

+ Marianna OLBIŃSKA – int. od Zosi i Zenka.

+ Zenobiusz TOMCZYŃSKI – int. od Rodziny Wosiów.

+ Wacława(ona) HAŁUBIEC – int. od teściów Pawłowskich.

+ Mieczysław WŁODARCZYK – int. od zakładu pogrzebowego „Chabinowscy”.

+ Stanisław RADWAŃSKI – int. od Rodziny Parzybutów.

+ Konstanty SZREMSKI – int. od siostrzenicy Renaty z mężęm i synem.

+ Barbara KOWALCZYK z domu GOŁDYN – int. od Rodziny Nowak.

+ Genowefa WLAŹLAK – int. od córki Mirki z mężem.

+ Jan KRZYMIŃSKI – int. od córki Marii z Rodziną.

+ Józef LEGIĘĆ – int. od Nauczycieli, Emerytów i Pracowników Szkoły Podst. w Stolcu.

+ Henryk JONIAK – 4r.śm. – int. od żony z Rodziną.

+ Helena i Józef CŁAPA.

+ Jadwiga, Ignacy JASIANEK.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z podziękowaniem za NAWIEDZENIE Parafii w znaku Cudownego Obrazu jasnogórskiego 10 i 11 XI.

- Do MB i Św. Cecylii z prośbą o bł. Boże dla P. Organistów oraz Chórzystek i Chórzystów.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla EUGENIUSZA.

Czwartek: 25.11.2010.

godz.1700 + Marian ĆWIEK – int. od Uczestników Pogrzebu.

Piątek: 26.11.2010.

godz.1700 + Kazimierz ŻBIK – int. od Uczestników Pogrzebu.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 27.11.2010.

godz..1700 +Eugenia SERWETA – int. od wnuczki Sylwi z Rodziną.

godz.1800(Wielgie) + Aleksander WITCZAK – int. od żony z dziećmi.

I NIEDZIELA ADWENTU – 28 LISTOPADA 2010.

godz.900 + Jerzy KLUBA – 5r.śm.

godz.1030(Niechmirów) – ZA PARAFIAN.

godz.1200 + Walery CHAŁUPKA – 10r.śm, zmarli z Rodziny CHŁUPKÓW.

Marana tha – Przyjdź Panie Jezu!

 

 

INTENCJE MSZALNE

OD 15 DO 21 LISTOPADA 2010.

Poniedziałek: 15.11.2010.

godz.1700 + Wacława(ona) HAŁUBIEC – int. od Uczestników Pogrzebu.

Wtorek: 16.11.2010.

godz.1700 + Ks. Kan. Edmund PUTERCZAK – z ok. Im.

Środa: 17.11.2010. Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy, wspomnienie.

godz.1700 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Ks. Kan. Edmund PUTERCZAK.

+ Ks. Kan. Wincenty PAWLAK – 4r.śm.

+ Antonina WÓJCIK.

+ Leonarda ŁUKOMSKA – 7r.śm. – int. od syna Józefa.

+ Władysława i Leon WLAZŁY – int. od córki z Rodziną.

+ Aleksandra i Wincenty SALAMON – int. od syna z Rodziną.

+ Mieczysław MIKULSKI – int. od mieszkańców bloku z Wolnicy Niechmirowskiej.

+ Czesław DZIECHCIAREK – 15r.śm., - int. od siostry z Rodziną.

+ Janina NICIEJEWSKA – 2r.śm., Antoni NICIEJEWSKI – 11r.śm., Czesław NICIEJEWSKI.

+ Stanisława(ona) BARAN – 10r.śm.

+ Władysława(ona) DOMAGALSKA – int. od Krystyny i Witka z Rodziną.

+ Roman, Helena, Antoni KACZMAROWSCY, Pelagia JURYNIEC,

Józef, Franciszek BALCERZAK, zmarli z Rodziny MIKOŁAJCZYKÓW.

+ Józef JĘDRZEJCZAK, Stanisława RÓŻAŃSKA – int. od syna Wacława z Rodziną.

+ Franciszek NAWROT – int. od syna z Rodziną.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Wacława Dankowskiego i Rodziny Pawlaków.

+ Janina KLUBA – int. od Rodziny paluchów i Jamrozych.

+ Idzis STĘPIEŃ – int. od halamusów z Łeszczyna z całą Rodziną.

+ Stanisław WÓJCIAK – INT. OD Rodziny Aksamitowskich.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od rodziny Gaików z Kamionki.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od Pracowników Publicznego Gimnazjum im.A.Ruszk. w Złoczewie.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od Rodziny Karbowskich.

+ Teresa WLAZŁY – int. od Rodziny Marczaków i Dąbków.

+ Marian ĆWIEK – int. od Mateusiaków, Gasińskich i Mikulskich ze Szczecina.

+ Anna WLAZŁA – int. od rodziny Spychalskich i Uliszewskich.

+ Halina WLAZŁA – int. od sąsiadów Wrzosków.

+ Józef MĄDRASZEK – int. od syna Zdzisława z żoną.

+ Janina BARAN – int. od Rodziny Baranów.

+ Eugenia SERWETA – int. od wnuczki Marleny z mężem i dziećmi.

+ Marianna OLBIŃSKA – int. od chrześniaka Jasia z Rodziną.

+ Zenobiusz TOMCZYŃSKI – int. od wnuczki Ani z Rodziną.

+ Wacława(ona) HAŁUBIEC – int. od wnuków: Igora i Ady.

+ Mieczysław WŁODARCZYK – int. od Iwony i Jerzego Kolanków z Szynkielowa.

+ Stanisław RADWAŃSKI – int. od kuzyna Zdzisława z Rodziną.

+ Konstanty ŚREMSKI – int. od chrześnicy Ewy Brząkała z mężem i synem.

+ Barbara KOWALCZYK z domu GOŁDYN – int. od córki Alicji z mężem i dziećmi.

+ Genowefa WLAŹLAK – int. od wnuków Rafała i Ewy z Dawidem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.
- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

 

- Do MB z podziękowaniem za NAWIEDZENIE Parafii w znaku Cudownego Obrazu jasnogórskiego 10 i 11 XI.

- Do MB dzięk-błag. w 18rocz. urodzin Magdaleny ŚREMSKIEJ – int. od Rodziców i siostry.

- Do MB dzięk-błag. w 15rocz. Ślubu: Aleksandra i Jarosław GRZELAK – int. od Rodziców.

Czwartek: 18.11.2010. Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy, męczennicy, wspomnienie.

godz.1700 + Zofia OLBIŃSKA – int. od Rodziny Potomskich.

Piątek: 19.11.2010. Bł. Salomei, dziewicy, wspomnienie.

godz.1700 + Mieczysław WŁODARCZYK – int. od Uczestników Pogrzebu.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 20.11.2010. Św. Rafała Kalinowskiego, wspomnienie.

godz.1700 + Wacława(ona) HAŁUBIEC – int. od syna Błażeja z Rodziną.

godz.1800(Wielgie) + Genowefa WLAŹLAK – int. od córki Eli z mężem.

NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA 21 LISTOPADA 2010.

godz.900 + Genowefa, Ignacy JAWORSCY; w 3r.śm., Genowefy

– int. od córki Henryki z Rodziną.

godz.1030(Niechmirów) + Marianna WÓJCIK – int. od Wójcików i Grabowskich.

godz.1200 - ZA PARAFIAN.


INTENCJE MSZALNE

 

 

OD 8 DO 14 LISTOPADA 2010.

Poniedziałek: 8.11.2010. Spowiedź Misyjna w Grabówce. Nawiedzenie MB w Burzeninie.

II Dzień Misji przed Nawiedzeniem MB

Dzień modlitwy za ludzi chorych i w podeszłym wieku.

godz.800 + Helena i Józef SZWED, Stefan i Bronisława SAROSCY.

godz.1400(Wielgie) + Wacława(ona) HAŁUBIEC – int. od Felka z Rodziną.

godz.1600(Niechmirów) + Marianna WÓJCIK – int. od mieszkańców z bloków z Niechmirowa.

godz.1800 + Kazimiera i Józef OSMALEAK; w 70r.śm. Kazimiery.

godz.2000 Nabożeństwo Maryjne z nauką misyjną dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej, szkół

średnich, studiującej i pracującej.

godz.2100 Apel Jasnogórski.

Wtorek: 9.11.2010.Parafialny Dzień Spowiedzi Misyjnej.Nawiedzenie MB w Grabówce.

godz.900 + Leokadia STANIS – int. od męża z Rodziną.

godz.1330 Spowiedź Dzieci.

godz.1400(Wielgie) + Mieczysław WŁODARCZYK – int. od Aleksandrowiczów i Chojnackich.

godz.1600(Niechmirów) + Teresa WLAZŁY – int. od męża Marka z Karoliną.

godz.1800 + Sławomir CAŁY – z ok. Im. – int. od siostry Mirosławy z Rodziną.

godz.2000 Nabożeństwo Maryjne z nauką misyjną dla dzieci, młodzieży gimnazjalnej, szkół

średnich studiującej i pracującej.

godz.2100 Apel Jasnogórski.

ŚRODA – 10 LISTOPADA 2010 – NAWIEDZIENIE MB W PARAFII.

„Józef wziął Maryję do siebie”

Spowiedź Misyjna w Złoczewie

godz.1600 Nabożeństwo oczekiwania i procesja na miejsce powitania.

godz.1700 Powitanie Matki Bożej

– ZA PARAFIAN – Ks. Biskup Kaliski Stanisław NAPIERAŁA.

godz.2100 Apel Jasnogórski.

godz.2400(o północy) Msza Św. koncelebrowana w intencji Powołań

– Ks. Biskup Edward Janiak i kapłani pochodzący z naszej Parafii.

CZWARTEK – 11 LISTOPADA 2010 – DZIEŃ CZUWANIA Z MARYJĄ.

Narodowe święto Niepodległości.

godz.730 Godzinki o Niepokalanym Poczeciu NMP.

godz.800 + Janina KLUBA – int. od męża Kazimierza.

godz.900 - Do MB dzięk-błag. w 18r. urodzin: Karolina KLIMCZYK – int. od Rodziców i rodzeń.

godz.1100 + Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Pani Dyrektor oraz Rady Pedagogicznej

Szkoły Podstawowej w Broszkach.

godz.1230(Niechmirów) – ZA PARAFIAN.

godz.1330(Wielgie) – ZA PARAFIAN.

godz.1500 Msza Św. na zakończenie Nawiedzenia -- ZA PARAFIAN.

Liturgia pożegnania i przekazanie Obrazu Matki Bożej Parafii Złoczew.

Piątek: 12.11.2010. Spowiedź Misyjna i Nawiedzenie MB w Parafii Uników.

godz.700 + Witold PIECHOCKI – 1r.śm. – int. od Rodziców i brata z Rodziną.

Sobota: 13.11.2010. Zakończenie Nawiedzenia MB w Dekanacie Złoczewskim.

godz.900 + Eugenia SERWETA – int. od Uczestników Pogrzebu.

godz.1500(Uników) Zakończenie Nawiedzenia MB w Dekanacie Złoczewskim i przekazanie

Obrazu Nawiedzenia do Dekanatu Lututów – Matka Boża w Parafii Klonowa.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 LISTOPADA 2010.

godz.900 + Helena SOWIŃSKA – 7r.śm., Zygmunt SOWIŃSKI – 17r.śm.

godz.1030(Niechmirów) – ZA PARAFIAN.

godz.1200 + Jan SZWED – 1r.śm. – int. od żony I córek z Rodzinami.

godz.1400(Wielgie) + Zygmunt GOLIŃSKI – 1r.śm. – int. od żony z Rodziną.

„Maryjo, Królowo Polski, Jestem przy Tobie, Pamiętam, Czuwam!”



INTENCJE MSZALNE

 

OD 1 DO 7 LISTOPADA 2010.

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

 

PONIEDZIAŁEK – 1 LISTOPADA 2010.
godz.900 + Stefan WILK – 17r.śm., zmarli rodzice i Teściowie oraz Roman MIKUTEL.

 

godz.1100 ( NA CMENTARZU ) – ZA PARAFIAN.

Po Mszy Św. PROCESJA NA CMENTARZU Z MODLITWĄ ZA ZMARŁYCH.

WSPOMIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH – DZIEŃ ZADUSZNY

WTOREK – 2 LISTOPADA 2010.

godz.900 + Zenobia KRZYWANIA – int. od Rodziny Bartnickich.

godz.1030(Niechmirów) + Zofia MATUSIAK – int. od Rodziny Ułanowskich.

godz.1500(Wielgie) + Władysław WOLNIAK, Kazimierz SIWIK, Władysław, Janina,

Jan SZACHT, Jan, Stanisława(ona) WOLNIAK, Józef, Helena PŁATKOWSCY.

godz.1700 + Henryk STEFAŃSKI.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO Z WYPOMINKAMI ZA ZMARŁYCH.

Środa: 3.11.2010. Spowiedź Misyjna w Godynicach. Nawiedzenie MB w Brąszewicach.

godz.700 + Stanisław WÓJCIAK – int. od Uczestników Pogrzebu.

Po Mszy Św. NABOŻEŃSTWO Z WYPOMINKAMI ZA ZMARŁYCH.

Czwartek: 4.11.2010. Św. Karola Boromeusza, biskupa, wspomnienie.

Spowiedź Misyjna w Kliczkowie. Nawiedzenie MB w Godynicach.

godz.700 + Eugenia SERWETA – int. od córki Bożeny z Rodziną.

Po mszy Św. WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH.

Piątek: 5.11.2010. Spowiedź Misyjna w Brzeźnio. Nawiedzenie MB w Kliczkowie.

godz.700 + Wacława(ona) HAŁUBIEC – int. od córki Ewy z mężem.

Po Mszy Św.: WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH.

Sobota: 6.11.2010. Spowiedź Misyjna w Burzeninie i Pyszkowie. Nawiedzenie w Brzeźnio.

godz.700 + Zenobia KRZYWANIA – int. od wnuka Andrzeja Krzywania z żoną i córką.

Po Mszy Św.: WYPOMINKI ZA ZMARŁYCH.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 7 LISTOPADA 2010.

MISJE PARAFIALNE przed NAWIEDZENIEM MB – UROCZYSTOŚĆ RODZIN.

Nawiedzenie MB w Pyszkowie.

godz.900 - ZA PARAFIAN.

godz.1030(Niechmirów) + Weronika i Bronisław ŚWIĄTCZAK.

godz.1200 + Edward SÓJKA – 5r.śm., Antoni, Zofia, Julian KOWALCZYK.

godz.1400(Wielgie) - Do MB dzięk-błag. w 1r. urodzin Mateusza OLBIŃSKIEGO

– int. od dziadków z Rodziną.

godz.1900 Procesja Maryjna ze świecami ulicami Stolca z udziałem

dzieci, młodzieży i dorosłych. Apel Jasnogórski.


INTENCJE MSZALNE

 

OD 25 DO 31 PAŹDZIERNIKA 2010.

Poniedziałek: 25.10.2010. Zjazd Kapłanów w Seminarium Duchownym w Kaliszu.

godz.700- ZA PARAFIAN. ( z dn.24.10.2010).

Wtorek: 26.10.2010.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

+ Zofia OLBIŃSKA – int. od sąsiadów Mitułów i Grzelaków.

Środa: 27.10.2010.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE i NOWENNA DO MB NIEUST. POMOCY:

+ Zofia OLBIŃSKA – int. od kuzynki Jadwigi.

+ Józef KOSECKI – 10r.śm., - int. od żony z Rodziną.

+ Kazimiera i Jan BANASIEWICZ – int. od dzieci z Rodzinami.

+ Stanisław KACZMAREK – 14r.śm. – int. od żony i córki Zdzisławy z Rodziną.

+ Danuta CIEŚLIK – 5r.śm.

+ Józef SŁOWIK - 12r.śm., - int. od żony Jadwigi z dziećmi.

+ Helena SKOWRON – int. od Jadwigi.

+ Mieczysław WŁODARCZYK – int. od wnuczki Agnieszki z mężem i dziećmi.

+ Teresa JANIAK – int. od syna Andrzeja z Rodziną.

+ Halina GRZELAK – 1r.śm.

+ Marianna PARTYKA – 3r.śm., Ludwik PARTYKA.

+ Zofia OLBIŃSKA – int. od Rodziny Olbińskich.

+ Tadeusz BONDAS – z ok. Im. – int. od żony Wacławy.

+ Rozalia TOKAREK – 7r.śm., Stanisław TOKAREK –int. od córki Sabiny i wnuczka Mariusza.

+ Helena PŁATKOWSKA – 2r.śm., Józef PLATKOWSKI,

+ Stanisława, Jan, Władysław WOLNIAK – int. od syna Józefa z Rodziną.

+ Halina i Jerzy GRZELAK; w 1r.śm. Haliny.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Rady Rodziców przy Szkole Podst. w Stolcu.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od sąsiadów Kołuzińskich.

+ Janina KLUBA – int. od sąsiadów Gąsiorów.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Teresy Załęckiej z Rodzina.

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od Heleny i Stanisława Wrzosek z Huty.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od Rodziny Kowalewskich z Bieśca.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od Andrzeja Skóreckiego z Rodziną.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od Rodziny Uliszewskich.

+ Teresa WLAZŁY – int. od Juli i Natali Wawrzyniak z Rodzicami.

+ Marian ĆWIEK – int. od Teresy, Daniela Ścigałów.

+ Anna WLAZŁA – int. od Rodziny Parzybutów z dziećmi.

+ Halina WLAZŁA – int. od Rodziny Misiaków i Krzyżańskich.

+ Teresa GIBKA – int. od chrześnicy Justyny oraz Radka i Izabeli.

+ Józef MĄDRASZEK – int. od Rodziny Mądraszków i Popławskich.

+ Janina BARAN – int. od Zakładu Pogrzebowego „Chabinowscy”.

+ Eugenia SERWETA – int. od Rodziny Janiaków.

+ Marianna OLBIŃSKA – int. od siostry Heleny z dziećmi.

+ Zenobiusz TOMCZYŃSKI – int. od syna Sławka z Rodziną.

+ Wacława HAŁUBIEC – int. od wnuczka Dominika z żoną.

+ Stanisław RADWAŃSKI – int. od Rodziny Karbowiaków.

+ Konstanty SZREMSKI – int. od siostry Wiktorii z mężem.

+ Władysław KRAWCZYK, Tadeusz WÓJCIKOWSKI – int. od Rodziny Baranów.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o owocne przeżycie Nawiedzenia Parafii przez MB w obrazie Jasnogórskim 10 i 11 XI br..

- Do MB dzięk-błag. z prośbą o zdrowie i opiekę w 18r. urodzin ANGELIKI.

- Do MB dziek-błag. w 20r. ślubu: Anna i Jacek ZMYSŁOWSCY – int. od synów.

- Do MB dzięk-błag. w 25r. slubu: Genowefa i Romuald GALEWICZ.

- Do MB dzięk-błag. w 30r. slubu: Elżbieta i Krystian KOWALCZYK – int. od syna Mariusza z Rodziną.

- Do MB dziek.-blag. w 61 r. ślubu: Kazimierz i Kazimiera ŁUKOMSCY – int. od chrześniaka Krzysztofa z Rodz.

- Do MB dzięk-blag. w 90. R. urodzin Matki chrzestnej Kazimiery DANKOWSKIEJ- int. od chrześniaczkiTeresy.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla JANINY – int. od siostry Krystyny.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla IZABELI.

- Do MB z prośbą o łaskę powrotu do zdrowia dla żony JANINY – prosi mąż z dziećmi.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla JÓZEFA – prosi żona z Rodziną.

Czwartek: 28.10.2010. Św. Apostołów: Szymona i Judy Tadeusza, święto.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO ROŻAŃCOWE.

+- Do MB dzięk-błag. za żniwa i zebrane plony – int. od mieszkańców Sołectwa Stolec.

Piątek: 29.10.2010.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

+ Za zmarłych KAPŁANÓW, którzy pracowali w naszej Parafii

– int. od mieszkańców Dąbrowy Miętka.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 30.10.2010. Spowiedź Misyjna w Brąszewicach.

godz.700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

- Do MB dzięk-błag. w 80r. urodzin KAZIMIERZA i 75r. urodzin JANINY,

z prośbą o zdrowie dla Niech – int. od córek.

godz.1930(Wielgie) + Łukasz OLBIŃSKI – int. od Druhów z OSP Wielgie.

XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 31 PAŹDZIERNIKA 2010.

ROCZNICA POŚWIĘCENIA WŁASNEGO KOŚCIOŁA.

Przejście na czas ZIMOWY.

godz.900 - ZA PARAFIAN.

godz.1030(Niechmirów) + Zofia GOŁĄB – 27r.śm., Teresa WLAZŁY – int. od syna i Brata

Grzegorza z Rodziną oraz + Jan SZWED – int. od córki Anny z Rodziną.

godz.1200 + Teresa STOPARCZYK – 5r.śm. – int. od męża z dziećmi.

oraz Chrzest dziecka: Szymon OLEJNIK.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.



INTENCJE MSZALNE

 

 

OD 18 DO 24 PAŹDZIERNIKA 2010.

Poniedziałek: 18.10.2010. Św. Łukasza, Ewangelisty, święto.

godz.1630 - ZA PARAFIAN. ( z dn.17.10.2010.).

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

- Do MB dziek-błag. za żniwa i zebrane plony – int. od mieszkańców Cisowej.

Wtorek;19.10.2010. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, kapłana, męczennika, wspomnienie.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

- Do MB dzięk.-błag. za żniwa i zebrane plony – int. od mieszkańców Gronówka.

Środa: 20.10.2010. Św. Jana Kantego, kapłana, wspomnienie.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE i NOWENNA DO MB NIEUST. POMOCY:

+ Franciszek i Teodora KUBIŚ.

+ Sławomir KUBIŚ – 1r.śm., Szczepan i Władysława(ona) MĄDRASZEK.

+ Kazimierz SUFLETA, zmarli Rodzice SUFLETA.

+ Mieczysław MIKULSKI i Zofia MIKULSKA.

+ Tomasz HAŁUBIEC – 35r.śm., Stanisława(ona) i Henryk HAŁUBIEC.

+ Wacław ZAŁĘCKI – 3r.śm., - int. od zony z dziećmi.

+ Józefa(ona) i stanisław NIEWIADOMSCY.

+ Kazimierz i Helena KOWALEWSCY; w 8r.śm., Kazimierza – int. od córki.

+ Stanisław KACAŁA – 12r.śm., - int. od żony z Rodziną.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Grzybowskich i Madraszków.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od sąsiadki Ernestyny Ciesiółka.

+ Janina KLUBA – int. od Rodziny Złotych.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Wacławy Bondas.

+ Stanisław WÓJCIAK – int. Rodziny Bocianow z Sieradza.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. Barbary Stepień.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od Rodziny Piotrowskich z dziećmi.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od Rodziny Stępniów.

+ Teresa WLAZŁY – int.od Rodziny Świętczaków..

+ Marian ĆWIEK – int. od Anieli z Rodziną.

+ Wacław OSMELAK – int. Rodziny Łacinów z Grójca.

+ Anna WLAZŁA – int. od Koła Gospodyń z Kamionki.

+ Halina WLAZŁA – int. od Rodziny Uliszewskich i Macurków.

+ Teresa GIBKA – int. od Rodziny Janików.

+ Józef MĄDRASZEK – int. Beaty i Darka Wesołowskich z dziećmi.

+ Janina BARAN – int. od Natali Wolniak.

+ Eugenia SERWETA – int. od Krystyny z Rodziną.

+ Marianna OLBIŃSKA – int. od Rodziny Jamrozych.

+ Zenobiusz TOMCZYŃSKI – int. od córki Doroty z Rodziną.

+ Wacława HAŁUBIEC – int. od córki Aleksandry z mężem i dziećmi..

+ Mieczysław WŁODARCZYK – int. od sąsiadów Włodarczyków i Kosków.

+ Stanisław RADWAŃSKI – int. od Rodziny Karbowiaków.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o owocne przeżycie Nawiedzenia Parafii przez MB w obrazie Jasnogórskim 10 i 11 XI br..

- Do Mb z prośba o bł. Boże dla RODZINY.

- Do MB dzięk-błag. w 1r. ślubu: Monika i Waldemar RYSTOK – int. od Rodziców.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla IZABELI.

Czwartek: 21.10.2010. Bł. Jakuba Strzemię, biskupa, wspomnienie.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

+ Antoni KAŁUZIAK – 12r.śm., Józefa KAŁUZIAK – 7r.śm., - int. od dzieci z Rodzinami.

Piątek: 22.10.2010.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

+ Janina PIETRASIK – 2r.śm., - int. od sayna z Rodziną.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 23.10.2010.

godz.1600 – Do MB dzięk.-błag. w 90r. urodzin Kazimiery DANKOWSKIEJ – int. od dzieci z R.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

+ Stanisław KOWALEWSKI – 8r.śm., - int. od żony z dziećmi.

godz.1930(Wielgie) + Czesław, Władysław, Łukasz, Genowefa, Waleria, Władysława(ona)

OLBIŃSCY, Helena i Piotr SCHOUTEN – int. od Rodziny.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 PAŹDZIERNIKA 2010.

godz.900 - Do MB dzięk.-blag. w 35. ślubu: WIESŁAWA i STANISŁAW – int. od dzieci z Ro.

godz.1030(Niechmirów) + Stanisław JUSZCZAK, Jan JUSZCZAK,

Marianna i Stanisław GLIŃSCY – int. od Janiny Juszczak z Rodziną.

godz.1200 + Stanisław BARDYN – 8r.śm. – int. od zony z dziećmi i wnuka.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE. ( Za PARAFIAN 18.10.2010.).



 

INTENCJE MSZALNE

OD 11 DO 17 PAŹDZIERNIKA 2010.

Poniedziałek: 11.10.2010.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

– ZA PARAFIAN. ( z dn.10.10.’10).

Wtorek: 12.10.2010.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

+ Jozef KACPEREK – 4r.śm., - int. od żony z Rodziną.

Środa: 13.10.2010. Bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana, wspomnienie.

godz.1700 NABOŻENSTWO RÓŻAŃCOWE i NOWENNA DO MB N. POMOCY:

+ Stanisław MIKOŁAJCZYK – 10r.sm. – int. od żony z Rodziną.

+ Tomasz SUFLETA – 26r.śm., - int. od corki Teresy z dziećmi.

+ Zenobia KRZYWANIA – int. od Rodziny Nawrockich.

+ Teresa ŻELEŹNA – ok. Im., Jadwiga i Józef ŻELEŹNY – z ok. Im. Jadwigi.

+ Edward ZAJKOWSKI – 3r.śm., - int. od żony Eugenii z Rodziną.

+ Kamila TOMCZYŃSKA.

+ Władysław WRZOSEK – int. od żony z dziećmi.

+ Franciszek i Józefa(ona) HALAMUS, Wacława ZIĘTALEWICZ – 1r.śm.

+ Jadwiga i Walenty SOBCZAK – int. od córki Janki.

+ Marian WLAZŁY – 5r.śm.

+ Mieczysław JANIK – 3r.śm.

+ Janina WIŚNIEWSKA – 8r.śm., Bolesław WIŚNIEWSKI – int. od syna Krzysztofa z Rodziną.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Pauliny i Jarosława Świętczak.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od Pracowników i Właścicieli firmy „Złotex.

+ Janina KLUBA – int. od Rodziny Kacperków.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od OSP Łeszczyn.

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od Rodziny Misiaków i Krzyżańskich z Broszek.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od chrześnicy Zofii z Rodziną.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od Rodziny Nawrockich ze Złoczewa.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od chrzestnego z żoną.

+ Teresa WLAZŁY – int. od Rodziny Miłków.

+ Marian ĆWIEK – int. od Reginy Kowalskiej z Dąbrowy Miętkiej.

+ Wacław OSMELAK – int. od Zofii, Anny, Marii zd. Świtała.

+ Anna WLAZŁA – int. od Rodziny Krzywaniów z Brzeźnicy.

+ Halina WLAZŁA – int. od Rodziny Dąbków.

+ Teresa GIBKA – int. od koleżanki Marysi z mężem.

+ Józef MĄDRASZEK – int. od chrzesniaka Zygmunta Włodarczyka z dziećmi.

+ Janina BARAN – int. od córki Alicji z Rodziną.

+ Eugenia SERWETA – int. od wnuczka Piotra z Rodziną.

+ Marianna OLBIŃSKA – int. od Rodziny Rosińskich.

+ Zenobiusz TOMCZYŃSKI – int. od córki Genowefy z Rodziną.

+ Wacława HAŁUBIEC – int. od Rodziny Dzierbickich.

+ Mieczysław WŁODARCZYK – int. od cóki Barbary z mężem.

+ Mieczysław MIKULSKI.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o owocne przeżycie Nawiedzenia Parafii przez MB w obrazie Jasnogórskim 10 i 11 XI br..

- Do MB dziek.-blag. w 15r. Slubu: marian i Joanna SZWED – int. od dzieci, rodziców i rodzeństwa.

- Do MB dziek.-błag. w 30r. Ślubu: Józef ? i Stanislawa(ona) Bożena KUŹNIK.

- Do MB z podziękowaniem, że ominęły nas groźne burze, nawałnice i inne kleski z prosbą by Opatrzność Boża

czuwała nad nami – int. od mieszkańców Koźlin.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty z ok. Dnia Edukacji Narodowej.

Czwartek: 14.10.2010. Św. Małgorzaty Marii Alacoque, mistyczka, wsp.

Dzień Edukacji Narodowej.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

+ Edward ARMANOWSKI – 16r.śm., - int. od żony z Rodziną.

Piątek: 15.10.2010. Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła, wspomnienie.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

- Do MB dzięk-błag. za żniwa i zebrane Plony – int. od mieszkańców Sołectwa Kamionka.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 16.10.2010. Św. Jadwigi Śląskiej, księżnej, wspomnienie.

godz.1500 Chrzest bliźniąt: Wiktoria i Olivier PÓŁTORAK.

godz.1600 - Do MB dzięk-błag. w 40r. ślubu: Danuta i Stanisław PARTYKA

– int. od dzieci z Rodzinami.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

- Do MB dzięk-błag. w 35r. ślubu: Daniela i Zygmunt KRZEMIANOWSCY – int.

od dzieci z Rodzinami.

godz.1930(Wielgie) + Franciszek WŁODARCZYK – 11r.śm., zmarli Rodzice:

Jan, Franciszka WŁODARCZYK, Władysław i Franciszka CŁAPA.

XXIX NIEDZIAL ZWYKŁA – 17 PAŹDZIERNIKA 2010.

NIEDZIELA MISYJNA.

godz.900 + Janina ŁUKOMSKA – 5r.śm., Jan ŁUKOMSKI – int. od dzieci z rodzinami.

godz.1030(Niechmirów) + Eugeniusz NAWROT – 8r.śm.

godz.1200 + Teresa STOPARCZYK – 5r.śm., - int. od wnuczki Ani z Rodzicami.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE. ( Za PARAFIAN 18.10.’10).


INTENCJE MSZALNE

 

OD 4 DO 10 PAŹDZIERNIKA 2010.

Poniedziałek: 4.10.2010
. Św. Franciszka z Asyżu, wspomnienie.

 

godz.1700 NABOŻEŃSTWO ROŻAŃCOWE.

- Do MB dzięk.-błag. za żniwa i zebrane plony – int. od mieszkańców Sołectwa Broszki.

Wtorek: 5.10.2010. Św. Faustyny, dziewicy, wspomnienie. Bierzowanie w Złoczewie.

30.rocznica święceń biskupich Ks. Bp Stanisława NAPIERAŁY – Biskupa Kaliskiego.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla całej Rodziny KAPICA; w 5r.śm. Marcinka KAPICA

– int. od Rodziców, rodzeństwa i babci.

Środa: 6.10.2010.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE i NOWENNA DO MB NIEUST. POMOCY:

+ Antonina(ona) i Walenty GOŁĄB.

+ Wojciech CZAPNIK – int. od Kazimiery Dankowskiej.

+ Zenobia KRZYWANIA – int. od chrzesniaka Jana z Rodziną.

+ Władysław, Marianna i Stanisława(ona) DROŻDŻYŃSCY.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od kolegów z wychowawcą z kl. III ZSZ Zespołu Szkół Nr 2 w Wiel.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od sąsiadów Armanowskich.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od Rodziny Bezulskich.

+ Janina KLUBA – int. od Rodziny Witkowskich z Sieradza.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Rodziny Bondasów i Olbińskich.

+ Helena KRZYMIŃSKA – int. od synowej Elżbiety z Rodziną.

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od chrześnicy Zeni z Rodziną.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od Reginy Tyc.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od sąsiada Agustyna z Rodziną.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od Rodziny Sosinów.

+ Teresa WLAZŁY – int. od Rodziny Grzelaków z Rybnika.

+ Marian ĆWIEK – int. od chrześnicy Waci z mężem.

+ Wacław OSMELAK – int. od Stanisława Lebiody.

+ Anna WLAZŁA – int. od Rodziny Petalów i Marczaków.

+ Halina WLAZŁA – int. od Rodziny Osmelaków ze Złoczewa.

+ Teresa GIBKA – int. od koleżanki Heleny z Rodziną.

+ Józef MĄDRASZEK – int. od OSP Wielgie.

+ Janina BARAN – int. od wnuczki Kamili z Rodziną.

+ Eugenia SERWETA – int. od Janiny Szwed z Rodziną.

+ Marianna OLBIŃSKA – int. od wnuków: Zuzi, Karoliny, Natalii, Pawła i Kasi.

+ Zenobiusz TOMCZYŃSKI – int. od brtanicy Justyny z Rodziną.

+ Wacława HAŁUBIEC – int. od męża Józefa.

+ Lucjan SOBCZAK – int. od cioci Kazimiery.

+ Wacława(ona) WYPYCH – 2r.śm., Anna NIEWIDOMSKA – int. od sióstr.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o owocne przeżycie Nawiedzenia Parafii przez MB w obrazie Jasnogórskim 10 i 11 XI br..

- Do MB z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i zgodę w Rodzinie.

- Do MB i Sw. Judt Tadeusza w pewnej Intencji.

- Do MB dzięk.-błag. w 90.rocz. urodzin Kazimiery DANKOWSKIEJ.

- Do MB z prośbą o bł. Boże oraz dary Ducha Św. dla Studentów i Studentek na nowy Rok Akademicki.

Czwartek: 7.10. 2010. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, wspomnienie.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

- Do MB dzięk.-błag. za żniwa i zebrane plony – int. od mieszkańców Koźlin.

Piątek: 8.10.2010.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

- Do MB dzięk.-błag. za żniwa i zebrane plony – int. od mieszkańców Burdynówki.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 9.10.2010. Bł. Wincentego Kadłubka, biskupa, uroczystość w Niechmirowie.

Dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu i Odpust Bł. Wincentego Kadłubka w Niechmirowie.

godz.900(Niechmirów) + Zenobia KRZYWANIA – int. od Rodziny Miłków.

godz.1200(Niechmirów) – SUMA ODPUSTOWA – ZA PARAFIAN.

Po Mszy Św.: Procesja Euchrystyczna.

godz.1700(Niechmirów) NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

+ Zofia MATUSIAK – int. od bratowej Stanisławy z Rodziną.

godz.1930(Wielgie)+ Łukasz OLBIŃSKI – 1r.śm.,

- int. od Rodziców, Rodzeństwa, synka Mateusza i całej Rodziny.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 PAŹDZIERNIKA 2010.

godz.900 - Do MB dzięk-błag. w 25.r. Ślubu: ZOFIA i SZYMON – int. od dzieci.

godz.1030(Niechmirów) + Czesław DRYGOWSKI – 13r.śm.

godz.1200 + Ignacy, Helena i Czesław DYBKA – int. od Anieli z Rodziną.

Na Mszy Św.: Chrzest dzieci: Filip Marcin ŚLUSARCZYK i Szymon Piotr OLEJNIK.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE. ( ZA PARAFIAN 11.10.’10).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


INTENCJE MSZALNE

 

OD 27 WRZEŚNIA DO 3 PAŹDZIERNIKA 2010.

Poniedziałek: 27.09.2010. Św. Wincentego a’ Paulo, prezbitera, wspomnienie.

godz.1800 + Janina BARAN – int. od Uczestników Pogrzebu.

Wtorek:28.09.2010. Św. Wacława, męczennika, wspomnienie.

godz.1800 + Marianna i Jan KACZMAREK; w 17r.śm. Marianny

oraz Józef KACZMAREK i Zbigniew KRAWCZYK.

Środa: 29.09.2010. Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, święto.

godz.1800 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Władysław DĄBEK – 2r.śm., - int. od syna z Rodziną.

+ Ignacy i Jadwiga JASIANEK.

+ Zenobia KRZYWANIA – int. od Marii Rudzkiej z Rodziną.

+ Janina i Stefan NOWAK; w 2r.śm. Janiny – int. od córki Grażyny z Rodziną.

+ Bronisław WESOŁOWSKI – int. od siostry z Rodziną.

+ Marianna WŁODARCZYK – 10r.śm.

+ Stefan WLAZŁY – 3r.śm. – int. od syna Mirosława z dziećmi.

+ Czesław, Władysława KOWALCZYK; w 39r.śm., Czesława.

+ Adam KORC – 5r.śm. – int. od syna z żoną.

+ Kazimierz TOMASIK – 2r.śm. – int. od żony i syna oraz córki z Rodziną.

+ Stanisław PABINIAK – 5r.śm. – int. od Zofii z Rodziną.

+ Stefan KĘDZIERSKI – 1r.śm., Józefa(ona) KĘDZIERSKA, syn Józef KĘDZIERSKI.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od wuja Tadka z Rodzina z Łodzi.

+ Zofia JANIAK – int. od Grażyny Hałubiec z dziećmi.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Agnieszki i Krzysztofa Świętczak.

+ Aniela URBANIAK – int. od Rodziny Kałuzińskich.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od Kazimierza Gołębia z Rodziną.

+ Janina KLUBA – int. od Rodziny Jurczyków z Czarnej.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Iwony Kapica z Rodziną.

+ Helena KRZYMIŃSKA – int. od syna Sławomira z Rodziną.

+ Marianna URBANIAK – int. od Koła Gospodyń Wiejskich Kamionka.

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od Rodziny Górnych z Wrocławia.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od kuzynki Józefy Czapnik z Rodziną.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od Pracowników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Złoczewie.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od Rodziny Misiakow i Krzyżańskich.

+ Teresa WLAZŁY – int. od Janiny Szwed z Rodziną.

+ Marian ĆWIEK – int. od sąsiadów z bloku 42/3.

+ Wacław OSMELAK – int. od chrześniaka Adama Kacperka z Rodziną.

+ Anna WLAZŁA – int. od Rodziny Bulniaków z Osieczna.

+ Jerzy RACZYŃSKI – int. od Rodziny Kupczaków i Mariusza Turały.

+ Halina WLAZŁA – int. od mamy i siostry z Rodziną.

+ Teresa GIBKA – int. od Kozłowskich z mamą.

+ Józef MĄDRASZEK – int. od Rodziny Adamczyków z mamą.

+ Janina BARAN – int. od córki Grażyny i wnuka Łukasza.

+ Eugenia SERWETA – int. od wnuka Grzegorza z żoną.

+ Marianna OLBIŃSKA – int. od Rodziny Kaczmarków.

+ Zenobiusz TOMCZYŃSKI – int. od Antoniego Nawrota i Rodziny Dobruchowskich.

+ Wacława(ona) HAŁUBIEC – z ok. Im. – int. od męża z dziećmi.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i zgodę w Rodzinie.

- Do MB z prośbą o bł. Bozę i potrzebne łaski dla Uczestników II Pielgrzymko-Wycieczki do Malborka, Gdańska

Czwartek: 30.09.2010. Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła, wspomnienie.

godz.800 Odwiedziny CHORYCH.

godz.1700(Wielgie) – Do MB dziękczynna w pewnej Intencji.

godz.1800 + Józef MADRASZEK – int. od Uczestników Pogrzebu.

Piątek: 1.10.2010. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, wspom.

I Piątek Miesiąca. godz.800 Odwiedziny CHORYCH.

godz.1500(Niechmirów) +Wacław Kazimierz SCIEBURA – z ok. ur. – int. od żony i syna z Rodz.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE:

- Do MB dzięk-błag. za żniwa i zebrane plony – int. od mieszkańców Sołectwa Łeszczyn.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 2.10.2010. I Sobota Miesiąca. Św. Aniołów Stróżów, wspomnienie.

godz.1500 Ślub z Mszą Św.: Justyna JASIANEK i Krzysztof SYGIDUS.

godz.1600 chrzest dziecka: Marta Maria HAŁUBIEC.

godz.1700 NABOŻEŃSTWO RÓŻAŃCOWE.

- Do MB dzięk-błag. w 1rocz. ślubu: EMILIA i STANISŁAW – int. od Rodziców.

godz.1930(Wielgie) + Władysława(ona) i Wojciech PIETRYSZEK, Janina PIETRYSZEK

– int. od Heleny Witkowskiej z Rodziną.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3 PAŹDZIERNIKA 2010.

ROZPOCZYNA SIĘ TYDZIEŃ MIŁOSIERDZIA.

godz.900 + Ignacy i Helena DYBKA – int. od syna Wiesława z Rodziną.

godz.1030(Niechmirów) – ZA PARAFIAN.

godz.1200 + Joanna LIS – 9r.śm. – int. od dzieci.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO RÓŻANCOWE.


INTENCJE MSZALNE

 

 

 

 

OD 20 DO 26 WRZEŚNIA 2010.

Poniedziałek: 20.09.2010. Św. Męczenników wietnamskich: Andrzeja Kim Taegon i Tow.,wspom

godz.1330 Pogrzeb: + Zenobiusz TOMCZYŃSKI.

godz.1800 - Do MB w pewnej Intencji.

Wtorek, Środa, Czwartek: 21-23.09.2010. Parafialna Pielgrzymka do Gdańska.

( trzy Intencje – ZA PARAFIAN)

Piątek: 24.09.2010. Rocznica Poświęcenia Katedry w Kaliszu, święto.

godz.1800 - Do MB dzięk.-błag. za szczęśliwe Żniwa – int. od mieszkańców Dąbrowy Miętka.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 25.09.2010. Bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera, wspomnienie.

godz.1800 + Kazimierz PIETRYSZEK – 32r.śm., Marianna PIETRYSZEK – int. od córki z Ro.

godz.1930(Wielgie) + Antoni MAJDA – 7r.śm.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26 WRZEŚNIA 2010.

godz.900 + Władysław JASIANEK – 11r.śm., - int. od córki z Rodziną.

godz.1030(Niechmirów) – Do MB dzięk.-błag. w 93r. urodzin Marianny NAWROT

i dzięk.-błag. w 18r. urodzin Darii OLBIŃSKIEJ – int. od córki i Mamy z Rodziną.

godz.1200 + Wacław i Łucja PAPROTA; z ok. Im. Wacława, Magdalena FREJEK-SZYMAŃSKA

( Za PARAFIAN 21.09.’10).



INTENCJE MSZALNE

 

 

 

OD 13 DO 19 WRZEŚNIA 2010.

Poniedziałek: 13.09.2010. Św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, wspom.

godz.1800 + Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Uczestników Pogrzebu.

Wtorek: 14.09.2010. Podwyższenie Krzyża Świętego, święto.

godz.1800 + Zenobia KRZYWANIA – int. od syna Stanisława z żoną.

Środa: 15.09.2010. Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, wspomnienie.

godz.1800 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Tadeusz KRZYMIŃSKI – 5r.śm., - int. od całej Rodziny.

+ Marianna WŁODARCZYK – 10r.śm., - int. od męża Mieczysława.

+ Stanisława SUFLETA – 4r.śm., - int. od córki Teresy z dziećmi.

+ Jan CŁAPA – 3r.śm. – int. od Mamy.

+ Bogusław WALOCH – int. od chrześniaczki Izabeli z Rodziną.

+ Anna BOCIAN – 1r.śm., Józef BOCIAN.

+ Zenobia KRZYWANIA – int. od Ireny Bartos z Rodziną.

+ Lucjan SOBCZAK – int. od kuzynek: Lucyny i Barbary.

+ Józef RYŁ – int. od Rodziny Wiśniewskich.

+ Bogdan GRZELAK – 1r.śm., - int. od córek z Rodzinami.

+ Regina, Stanisław WOJEWODA, Marianna, Bolesław GĄSIOR,

zmarli dziadkowie IDZIKOWSCY, WOJEWODA, brat JULIAN – 19r.śm.

+ Zofia, Stanisław KAWECCY – int. od córki Janiny z Rodziną.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od wuja Józefa z Szynkielowa z Rodziną.

+ Zofia JANIAK – int. od Przemka z Rodziną.

+ Franciszek NAWROT – int. od kuzynki Pelagii Musiała z Rodziną.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od byłych i obecnych Nauczycieli i Pracowników SP w Stolcu

+ Aniela URBANIAK – int. od Rodziny Paprotów z Zapowiednika.

+ Władysława DOMAGAŁA – int. od teściowej Pelagi z Rodziną.

+ Janina KLUBA – int. od Witkowskich z Lipin.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od sąsiada Kazimierza Świątka.

+ Helena KRZYMIŃSKA – int. od syna Stanisława z Rodziną.

+ Marianna URBANIAK – int. od Rodziny Klubów i Jasianków.

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od sąsiadów Misiaków.

+ Benedykt STĘPEIŃ – int. od Janiny Szwed z Rodziną.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od Rodziców i Dzieci ze SP w Broszkach.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od Rodziny Danek i Marciniak.

+ Teresa WLAZŁY – int. od Anny i Piotra Wlazły z Rodziną.

+ Marian ĆWIEK – int. od Misiaków i Krzyżańskich z Broaszke.

+ Wacław OSMELAK – int. od wnuczki Aldony z Damianem.

+ Anna WLAZŁA – int. od kuzynki Genowefy.

+ Jerzy RACZYŃSKI – int. od sąsiadki Marii Rudzkiej z dziećmi.

+ Halina WLAZŁA – int. od mieszkańców Sołectwa Broszki.

+ Teresa GIBKA – int. od Rodziny Maciejewskich.

+ Józef MĄDRASZEK – int. od Rodziny Nawrotów i Dobruchowskich.

+ Jacek MĄDRASZEK – z ok. ur. i Im. – int. od żony z dziećmi.

+ Józef GRACZYK – 33r.śm., Stanisław KOLANEK, zmarli z Jego Rodziny,

Waleria i Józef, bracia:Józef i Kazimierz MIELCZAREK, Anna WIŚNIEWSKA – int. od Kazimiery Kolanek.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i zgodę w Rodzinie.

- Do MB dzięk.-błag. w 1r. urodzin: Patrycja Karolina DUDACZYK – int. od chrzestnego i dziadków.

- Do MB z prośbą o bł. Boże i powrót do zdrowia dla ANI.

- Do MB dzięk-błag. z prosba o bł. Boże dla Emilii GRZELAK w 21r. urodzin – int. od Rozdiców i Rodzeństwa.

- Do MBz prośbą o opiekę i dary Ducha Św. dla KAROLINY i MICHAŁA.

- Do MB

- Do MB dzięk-błag. z prośbą o bł. Boże, potrzebne łaski dla Uczestników Pielgrzymki do Malbrka, Gdańska.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Pierwszoklasitów.

Czwartek: 16.09.2010. Św. Męczenników: Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa, wsp.

godz.1800 - Do MB dzięk-błag. w 15 r. Ślubu: JAROSŁAW i MAŁGORZATA.

Piątek: 17.09.2010. 71. Rocznica sowieckiej agresji na Polskę.

godz.1800 + Stanisław CAŁY – 25r.śm., - int. od żony z Rodziną.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 18.09.2010. Św. Stanisław Kostki, Patrona Polski, święto.

godz.1600 Ślub z Mszą Św.: Kamila SPYCHALSKA i Tomasz MARCINIAK.

godz.1800 - ZA PARAFIAN.

godz.1930(Wielgie) + Jan KOLANEK – 3r.śm., Antoni KOLANEK, Łukasz OLBIŃSKI z ok23ur.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 WRZEŚNIA 2010.

godz.900 – Do MB dzięk-błag. w 1r. urodzin: Szymon LEŚNIK.

godz1030(Niechmirów) + Maria, Józef STASZEWSCY,

zmarłe Rodzeństwo: Janina, Józef, Franciszek – int. od Andrzeja Staszewskiego.

godz.1200 + Stefan MAJDA – 3r.śm. ( Za PARAFIAN 18.09.’10).



INTENCJE MSZALNE

 

 

OD 6 DO 12 WRZEŚNIA 2010.

Poniedziałek: 6.09.2010.

godz.1800 Do MB dzięk.-błag. w 1.rocz. urodzin Eryka PIECHOCKIEGO

– int. od Rodziców i dziadków.

Wtorek, Środa, Czwartek: 7-9.09.2010. Parafialna Pielgrzymka do Gdańska.

( trzy Intencje – ZA PARAFIAN)

Piątek: 10.09.2010.

godz.1730 + Kazimierz RUDZKI – 1r.śm. – int. od żony Marii z dziećmi i wnukami.

godz.1800 + Krzysztof URBANIAK – 2r.śm., zmarli z Rodziny URBANIAKÓW

oraz + Jan STYSIAK – 3r.śm.,, zmarli z Rodziny STYSIAKÓW, Zenon SKORUPA.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 11.09.2010.

Rozpoczęcie Nawiedzenia Diecezji Kaliskiej przez MB w kopii Obrazu Jasnogórskiego.

godz.900 - Do MB dzięk-błag. w 80. rocz. urodzin Marianny KACZMAREK i z ok. Im.,

- int. od wnuka Karola z Rodziną.

godz.1700(Bazylika Sw. Józefa w Kaliszu) Rozpoczęcie Nawiedzenia przez Matkę Bożą,

czczoną w kopii Obrazu Jasnogórskiego.ZA PARAFIAN.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 WRZEŚNIA 2010.

godz.900 + Kazimierz HALUSIAK – 12r.śm. – int. od żony z dziećmi.

godz.1030(Niechmirów) + Ignacy STĘPIEŃ – 17r.śm., Janina STĘPIEŃ.

godz.1200 - Do MB dzięk-błag. w 18r. urodzin: Dawid KONIECZNY – int. od Mamy

i siostry Pauliny oraz od chrzestnej i dziadków.

godz.1400(Wielgie) + Helena POLEWIAK – int. od siostry Genowefy.



INTENCJE MSZALNE

 

 

OD 30 SIERPNIA DO 5 WRZEŚNIA 2010.

Poniedziałek: 30.08.2010.

godz.1800 + Jan NIEPIEKŁO – int. od Uczestnikow Pogrzebu.

Wtorek: 31.08.2010. Dzień Solidarności i Wolności.

godz.1800 - Do MB z prośbą o bł. Boże, Dary Ducha Św. dla dzieci – prosi Mama.

Środa: 1.09.2010. Bł. Bronisławy, wspomnienie. Modlitwa za Ofiary II wojny światowej.

godz.830 Msza Św. na Rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego 2010/2010.

godz.1800 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Stanisława(ona) i Stefan PALUCH, zmarli z Rodziny SZREMSKIECH.

+ Bronisława i Stefan SEROSCY; z ok. Im.

+ Stanisława(ona) BEDNAREK – 18r.śm.,

Michał BEDNAREK – 40r.śm., - int. od Jadwigi Szwed.

+ Stefania i Stefan TUREK; z ok. Ich Imienin.

+ Stefan NAWROCKI – 8r.sm. – int. od Rodziny.

+ Lucjan SOBCZAK – int. od siostry Alicji z Rodziną.

+ Stanisław MAGDA – int. od Rodziny Królewiczów i Krzemianowskich.

+ Helena i Wincenty ANTONIAK; w 11r.śm. Heleny.

+ Maria PRZEWOŹNA.

+ Bronisława i Leon MITUŁA; z ok. Im. Bronisławy – int. od syna Mariana z Rodziną.

+ Ludwik SZMACIŃSKI; z ok. Im. – int. od chrześnicy Haliny.

+ Władysława i Jan ŚLAWSCY – int. od córki Zofii z Rodziną.

+ Józef RYŁ – int. od wnuczki Justyny z mężem.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od Rafała z Rodzicami.

+ Zofia JANIAK – int. od chrześniaczki Lucyny z Rodziną.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od córki Natalii.

+ Franciszek NAWROT – int. od Rodziny Kowalczyków z Dąbrówki z córkami.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Bożeny Szwed z Rodziną.

+ Aniela URBANIAK – int. od Rodziny szalów ze Złoczewa.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od Kazimierczaków z Pyszkowa.

+ Janina KLUBA – int. od chrześniaka Janka.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Krawniaków i Szremskich.

+ Helena KRZYMIŃSKA – int. od córki Zofii z Rodziną.

+ Marianna URBANIAK – int. od chrześnicy Krystyny.

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od sąsiadów Woźniaków.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od Rodziny Całych i Bednarków.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od Rodziny Paprotów.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od Roberta i Agnieszki.

+ Teresa WLAZŁY – int. od Iwony, Moniki oraz Joli i Doroty z Rodzinami.

+ Marian ĆWIEK – int. od Józefa Świątczaka z żoną.

+ Wacław OSMELAK – int. od szwagra Edwarda i Rodziny Kacperków.

+ Anna WLAZŁA – int. od siostrzeńca Krzysztofa z Rodziną.

+ Jerzy RACZYŃSKI – int. od Rodziny Antosiaków.

+ Halina WLAZŁA – int.od sąsiadów Witkowskich.

+ Zenobia KRZYWANIA – int. od firmy pogrzebowej „Atena”.

+ Teresa GIBKA – int. od siostry Krystyny.

+ Jan SZWED – int. od wnuków: Tomka i Daniela.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i zgodę w Rodzinie.

- Do MB dzięk.-błag. w 18r. urodzin Martyny KUŹNIK – int. od Rodziców i brata.

- Do MB dzięk-błag. w 18r. urodzin KRYSTIANA – int. od dziadków.

- Do MB z prośbą o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla mamy LEOKADII – int. od córki z Rodziną.

- Do MB z prośbą o bł. Boże Dary Ducha Św. dla DZIECI z ok. Nowego Roku szkolnego – int. od Rodziców.

Czwartek: 2.09.2010. I Czwartek Miesiąca. godz.800 Odwiedziny CHORYCH.

Modlitwa i Msza Św. w intencji rodzin i obrony poczętego życia w Bazylice Św. Józefa w Kaliszu transmitowane przez Telewizje Trwam i Radio Maryja.

godz.1700(Wielgie) – Do MB dzięk-błag. za ŻNIWA i zebrane Plony

– int. od mieszkańców Wielgiego.

godz.1800 - ZA PARAFIAN ( z dn.5.09.2010).

Piątek: 3.09.2010. Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, wspomnienie.

I Piątek Miesiąca. godz.800 Odwiedziny CHORYCH.

godz.1600 (Niechmirów) – Do MB z prośbą o bł. Boże i dary Ducha Św. dla Igora

JEŻEWSKIEGO z ok. rozpoczęcia roku szkolnego – int. od dziadków.

godz.1800 + Zofia PAPROTA – int. od Lucyny.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 4.09.2010. I Sobota Miesiąca.

Nałożenie nowych koron i sukni na Obraz MB Częstochowskiej na Jasnej Górze.

godz.1700 Ślub z Mszą Św.: Anna PIETRASZEWSKA i Piotr JURYNIEC.

godz.1800 – Do MB dzięk.-błag. w 20rocz. Ślubu: Małgorzata i Zenobiusz ŚWIĘTCZAK – int.

od synów: Piotra i Huberta.

godz.1930(Wielgie) + Sylwester ANTOSIAK – 5r.śm., Roch WITKOWSKI – z ok. Im. - int. od

Heleny Witkowskiej z Rodziną.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 WRZEŚNIA 2010.

godz.900 + Sylwester KOLANEK – 5r.śm. – int. od żony z córkami.

godz.1030(Niechmirów) + Antoni OLEJNIK – 20r.śm., Bronisława, Agnieszka BRODZIŃSKIE,

zmarli z Rodziny OLEJNIKÓW i WOJSZCZYKÓW oraz Halina RYBACKA.

godz.1200 + Marcin i Helena BIERNACCY, Siostra Agnieszka BIERNACKA,

Bronisław KRYSIAK – int. od Rodziny Biernackich z Sieradza.

Na Mszy Św.: chrzest dziecka: Piotr RYNKIEWICZ.


INTENCJE MSZALNE

 

OD 23 DO 29 SIERPNIA 2010.

Poniedziałek: 23.08.2010.

godz.1800 + Stanisław WÓJCIAK – int. od córki Wiesławy z mężem

Wtorek: 24.08.2010. Św. Bartłomieja, Apostoła, święto.

godz.1800 + Benedytkt STĘPIEŃ – int. od Uczestników Pogrzebu.

Środa: 25.08.2010.

godz.1800 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Józef i Józefa(ona) CAŁY; w 10r.sm. Józefa – int. od dzieci z Rodzinami.

+ Józef i Jozefa(ona) GÓRSCY.

+ Stanisław LISEK – 6r.śm.

+ Józef KUŹNIK – 6r.śm. – int. od żony z Rodziną.

+ Stanisław MAGDA – int. od teściów Krzemianowskich.

+ Marianna i Walenty GŁUCH; w 1r.śm. Marianny – int. od

wnuczek: Elżbiety Barbary z Rodzinami.

+ Kazimiera ŻARNECKA – int. od Barbary Stępień.

+ Maria PRZEWOŹNA – int. od siostry Elżbiety.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od cioci Haliny z Rodziną.

+ Zofia JANIAK – int. od Rodziny Sieradzkich.

+ Jan SZWED – int. od córki Anny z mężem i dziećmi.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od syna Tadeusza.

+ Franciszek NAWROT – int. od Jerzego Ziólkowskiego z żoną i dziećmi z Kamesznicy.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Misiaków i Krzyżańskich z Broszek.

+ Aniela URBANIAK – int. od Pelagi Patyrała i Kozłowskich.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od Stanisława Spychalskiego z Rodziną.

+ Janina KLUBA – int. od Rodziny Przesmyckich.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Haliny Skureckiej i Marianny.

+ Helena KRZYMIŃSKA – int. od chrześnicy Doroty Pawlak z Rodziną.

+ Marianna URBANIAK – int. od córki Danuty.

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od Oli z Rodziną.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od Zakładu Pogrzebowego „Atena”.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od sąsiadów Skóreckich.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od Nikodema i Eweliny.

+ Teresa WLAZŁY – int. od Teściowej.

+ Marian ĆWIEK – int. od Rodziny Sobańskich.

+ Wacław OSMELAK – int. od wnuczka Sławaka.

+ Anna WLAZŁA – int. od siostry Czesławy z Rodziną.

+ Jerzy RACZYŃSKI – int. od Czesława i Heleny Rudzkich z Rodziną.

+ Halina WLAZŁA – int.od bratowej Krystyny.

+ Zenobia KRZYWANIA – int. od teściów Skowronów.

+ Teresa GIBKA – int. od chrześnicy Moniki z Rodziną.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i zgodę w Rodzinie.

- Do MB dzięk-błag. w 9r. Ślubu Elżbiety i Grzegorza STĘPIEŃ – int. od mamy Heleny z Rodziną.

Czwartek: 26.08.2010. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, uroczystość.

godz.1200 Odpust w Grabówce.

godz.900 + Stanisława(ona) HAŁUBIEC – 28r.śm.

godz.1800 - ZA PARAFIAN ( z dn. 29.08.2010).

Piątek: 27.08.2010. Św. Moniki, wspomnienie.

godz.1800 + Zenobia KRZYWANIA – int. od Uczestników Pogrzebu.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 28.08.2010. Św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, wspomnienie.

godz.1300 Chrzest dziecka: Bartłomiej JANIAK.

godz.1600 Ślub z Mszą Św.: Aneta NIEZGODA i Lech DYBICH.

godz.1700 Jubileusz 50-lecia Ślubu: Henryka i Stanisław TOMCZYK – int. od dzieci z Rodz.

godz.1800 + Władysław i Stanisława(ona) ŚWIĘTCZAK.

godz.1930(Wielgie) + Władysław MUSIAŁ – 18r.śm., Antonina MUSIAŁ – int. od Rodziny.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 29 SIERPNIA 2010.

godz.900 + Janina PREJNA – 60r.śm., Franciszek, Helena PREJNA,

Stanisław i Barbara GONERA – int. od Rodziny.

godz.1030(Niechmirów) + Wawrzyniec WÓJCIK -12r.śm.

godz.1200 – Do MB dzięk.-błag. w 65. Rocz. Ślubu: Maria i Józef SPYCHALSCY

– int. od dzieci z Rodzinami. ( Za PARAFIAN 26.08.2010).



 

INTENCJE MSZALNE

OD 16 DO 22 SIERPNIA 2010.

 

Poniedziałek: 16.08.2010.
godz.1800 + Genowefa OLBIŃSKA – int. od Uczestników Pogrzebu.

 

Wtorek: 17.08.2010. Św. Jacka, kapłana, wspomnienie.

godz.1800 + Idzi STĘPIEŃ – int. od kuzynki Teresy

Środa: 18.08.2010.

godz.1800 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJACEJ POMOCY:

+ Kazimierz LAMUS – 14r.śm., Franciszka LAMUS.

+ Jerzy PARZYBUT – 5r.śm.

+ Helena TUREK – 10r.śm. – int. od męża i syna z Rodziną.

+ Jacek TYCZKA – z ok. Im. – int. od żony z dziećmi.

+ Kazimierz OSMALAK – 16r.śm.

+ Czesław i Genowefa OLBIŃSCY – int. od Rodziny Gułów.

+ Stanisław MAGDA – int. od córki Natali z mężem i dziećmi.

+ Lucjan SOBCZAK – int. od brata Mieczysława z Rodziną.

+ Marianna i Walenty GŁUCH; w 1r.śm. Marianny – int. od córki i syna.

+ Mikołaj i Rozalia DŁUŻAK; w 31 r.śm. Mikołaja oraz + Dariusz SOSIN.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od Zawodnikow i Kibiców klubu sportowego Iskra Stolec.

+ Zofia JANIAK – int. od Marka i Karola Dobroń z Rodzinami.

+ Franciszek NAWROT – int. od Andrzeja Ziółkowskiego z Kamesznicy.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Rodziny Krzemianowskich i Królewiczów.

+ Aniela URBANIAK – int. od Rodziny Górków.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od brata Józefa z Rodziną.

+ Janina KLUBA – int. od Katarzyny Kaczmarek z synami.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od kolegi Józefa Zmysłowskiego z Rodziną

+ Helena KRZYMIŃSKA – int. od Wiesławy z mamą.

+ Anna GIBKA – int. od siostrzenicy i bracińca z Niechmirowa.

+ Marianna URBANIAK – int. od syna Józefa z żoną.

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od Barbary.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od bratowej Janiny z Rodziną.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od Rodziny Nieruchajow ze Złoczewa.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od Łukasza z Rodziną.

+ Teresa WLAZŁY – int. od syna Mariusza z żona i synem.

+ Marian ĆWIEK – int. od Antoniego Nawrota i Rodziny Dobruchowskich.

+ Wacław OSMELAK – int. od sąsiadów Marczaków.

+ Anna WLAZŁA – int. od Janiny Gibki z Rodziną.

+ Jerzy RACZYŃSKI – int. od firmy pogrzebowej „Atena”.

+ Halina WLAZŁA – int.od córki Iwony.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i zgodę w Rodzinie.

Czwartek: 19.08.2010.

godz.1800 Do MB w pewnej Intencji.

Piątek: 20.08.2010. Św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, wspomnienie.

godz.1800 + Marian DRYGOWSKI – 1r.śm. – int. od żony i dzieci z Rodzinami.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 21.08.2010. Św. Piusa X, papieża, wspomnienie.

godz.1600 Ślub z Mszą Św.: Małgorzata WIERTELAK i Dariusz PĘDZIWIATR.

godz.1700 Jubileusz 50-lecia Ślubu: Lucja i Wincenty MISIAK – int. od dzieci z Rodziną.

godz.1800 + Jan SZWED -6r.śm.

godz.1930(Wielgie) + Zmarli Rodzice: Stanisława i Stanisław PRZEKORA,

Zofia i Stanisław KOLANEK – int. od Anny z Rodziną.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22 SIERPNIA 2010.

DIECEZJALNE I PARAFIALNE DOŻYNKI 2010.

godz.900 + Pelagia JASIANEK – 6r.śm., - int. od córki z Rodziną.

godz.1030(Niechmirów) + Antoni NAWROT – 7r.śm.

godz.1200 DOŻYNKI 2010 – ZA PARAFIAN.


INTENCJE MSZALNE

 

 

OD 9 DO 15 SIERPNIA 2010.

Poniedziałek: 9.08.2010. Św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), Dz.M. święto.

godz.1800 + Idzi STĘPIEŃ – int. od brata Henryka z żona Ireną i całą Rodziną ze Świnoujścia.

UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA ŚW. WAWRZYŃCA – PATRONA PARAFII

WTOREK – 10 SIERPNIA 2010.

godz.900 + Janina i Aleksy KOWALCZYK.

godz.1200 Suma OdpustowaZA PARAFIAN.

Po Mszy Św.: Procesja Eucharystyczna.

Środa: 11.08.2010. Św. Klary, dziewicy, wspomnienie.

godz.1800 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Lucjan SOBCZAK – int. od brata Stanisława.

+ Kazimiera ŻARNECKA - - int. od wnuczek: Justyny, Moniki i Kasi.

+ Marian NICIEJEWSKI - - 3r.śm. – int. od żony i dzieci z Rodzinami.

+ Stanisław KACZMAREK – 3r.śm., - int. od żony z dziećmi.

+ Wacław ŚWIĘTCZAK – 23r.śm., - int. od żony z Rodziną.

+ Stanisław ŁYSEK.

+ Genowefa PATORA – 1r.śm. – int. od córki Danuty z Rodziną.

+ Henryk MARCINIAK, Anna MARCINIAK – 13r.śm.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od sąsiadów Włodarczyków.

+ Zofia JANIAK – int. od chrześniaka Mariana oraz Rodziny Maślaków i Kazimiery.

+ Czesław OSMELAK – int. od kuzynki Krystyny z Rodziną z Masłowic.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od Jadzi Żak z Rodziną.

+ Franciszek NAWROT – int. od Cecyli Jucha z Rodziną.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Joanny i Daniela Świętczak.

+ Aniela URBANIAK – int. od Rodziny Sójków z Sieradza.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od Rodziny Spychalskich.

+ Janina KLUBA – int. od chrześnicy Urszuli z Rodziną.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Lucyny Klimko z córkami.

+ Helena KRZYMIŃSKA – int. od córki Marii z Rodziną.

+ Anna GIBKA – int. od wnuczka Marcina z Rodziną.

+ Marianna URBANIAK – int. od córki Anny z Rodziną.

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od Rodziny Kaczmarowskich.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od Renaty i Pawła Ludwickich.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od Andrzeja i Joanny.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od Magdaleny z Rodziną.

+ Teresa WLAZŁY – int. od córki Kamili z mężem i dziećmi.

+ Marian ĆWIEK – int. od Rodziny Ciłkow.

+ Wacław OSMELAK – int. od Rodziny Kazimierczaków z Rodziną.

+ Anna WLAZŁA – int. od wnuka Jacka z Pauliną.

+ Jerzy RACZYŃSKI – int. od żony Zofii.

+ Halina WLAZŁA – int. od męża z synami.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z podzięk. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i zgodę w Rodzinie.

- Do MB dzięk.-błag. w 18r. urodzin Justyny DOBRAS – int. od Rodziców i siostry.

Czwartek: 12.08.2010.

godz.1800 + Jan SZWED – int. od córki Jadwigii z mężem i dziećmi.

Piątek: 13.08.2010.

godz.1800 + Jerzy RACZYŃSKI – int. od Uczestników Pogrzebu.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 14.08.2010. Św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana, męczennika, wspomnienie

godz.1600 Ślub z Mszą Św.: Paulina CHUDA i Łukasz PETRYKOWSKI.

godz.1800 + Maria WOJSZCZYK – 8r.śm., Stanisław WOJSZCZYK, Jadwiga DANKOWSKA,

zmarli dziadkowie: WOJSZCZYK i URBANIAK – int. od dzieci.

godz.1830 – Do MB dzięk.-blag. w 18 r. urodzin Kingii BUCHLA – int. od dziadków z Broszek.

godz.1930 (Wielgie) – ZA PARAFIAN.

NIEDZIELA – 15 SIERPNIA 2010 – WNIEBOWZIĘCIE NMP – UROCZYSTOŚĆ

90. ROCZNICA „CUDU NAD WISŁĄ”.

godz.900 - Do MB dzięk.-błag. w 15r. Ślubu WIOLETTY i ARKADIUSZA

– int. od Rodziców i siostry z Rodziną.

godz.1030(Niechmirów) + Kazimierz KUROWSKI – 12r.śm.

godz.1200 + Antoni GOLCZYK – 2r.śm. ( ZA PARAFIAN 14.08.2010).



INTENCJE MSZALNE

 

OD 2 DO 8 SIERPNIA 2010.

Poniedziałek: 2.08.2010.

 

godz.1800 - Do MB dzięk.-błag. z prośbą o bł. Boże i wytrwanie w powołaniu S.OLGII

– w 1r. ślubów zakonnych.

Wtorek: 3.08.2010.

godz.1200 Pogrzeb śp. + Halina WLAZŁA.

godz.1800 + Marianna URBANIAK – int. od Uczestników Pogrzebu.

Środa: 4.08.2010. Św. Jana Marii Vianneya, kapłana, wspomnienie. Patron Kapłanów.

godz.1800 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Mariola PAWLAK – 1r.śm., - int. od ojca Wacława.

+ Józef i Józefa(ona) FLORCZAK; w 8r.śm. Józefy – int. od córek z Rodzianmi.

+ Lucjan SOBCZAK – int. od siostry Janki.

+ Bogusław WALOCH – int. od Rodziny Baran ze Stolca.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od sasiadów Golińskich.

+ Jan SZWED – int. od Rodziny Stępniów i Derdaków z Ciołków.

+ Zofia JANIAK – int. od brata Leona i jego córek: Anny i Elżbiety z Rodzinami.

+ Czesław OSMELAK – int. od sąsiadów Górskich z całą Rodziną.

+ Władysław WRZOSEK – int. od Rodziny Klimczaków i Stępniów.

+ Franciszek NAWROT – int. od chrześnicy Ireny z Rodziną.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Ewy i Piotra Buchlów.

+ Aniela URBANIAK – int. od Rodziny Gibkich.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od Pracowników Gospodarstwa Rolnego z Broszek.

+ Janina KLUBA – int. od Rodziny Przybyłowiczów z Poznania.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Zbyszka z Rodziną.

+ Anna GIBKA – int. od kuzynki Ireny Sciebura z Niechmirowa.

+ Marianna URBANIAK – int. od córki Janiny z Rodziną.

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od Rodziny Wzgardów.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od Krystyny Kulig.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od Rodziny Kazimierczaków.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od Edyty z Rodziną.

+ Teresa WLAZŁY – int. od syna Jakuba z żoną i córką.

+ Marian ĆWIEK – int. od Rodziny Kowalskich ze Stolca.

+ Wacław OSMELAK – int. od Rodziny Leśników i Hałubców.

+ Anna WLAZŁA – int. od wnuczki Kasi z Rodziną.

+ Jerzy RACZYŃSKI – int. od córki Anny z Jackiem.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB dzięk.-błag. w 50r. urodzin ELŻBIETY – int. od męża z dziećmi.

- Do MB dzięk.-błag. w 60r. urodzin JANINY i w 60r.śm. Jej matki – int. od dzieci, wnuków i prawnuków.

- Do MB dzięk.-błag. w 3r. urodzin Igor PIETRASZEK – int. od dziadków.

- Do MB z prośbą o łaskę dobrej pogody na żniwa i bł. Boże dla Rolników.

Czwartek: 5.08.2010. I Czwartek Miesiąca. g.800 Odwiedziny CHORYCH.

godz.1700(Wielgie) + Genowefa OLBIŃSKA – int. od KŻR w Wielgiem.

godz.1800 + Aniela URBANIAK – int. od Uczestników Pogrzebu.

Piątek: 6.08.2010. Przemienienie Pańskie, święto. I Piątek M-ca. g.800 Odwiedziny CHORYCH.

godz.1600(Niechmirów) – Do MB dzięk-błag. w 18r. urodzin Marty NOWAK

– int. od Rodziców, siostry i dziadków.

godz.1800 + Jan NIEPIEKŁO – int. od brata Bogdana z Elbląga.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 7.08.2010. I Sobota Miesiąca.

godz.1400 Chrzest dziecka: Maciej Ignacy MAZUREK.

godz.1800 + Janina KLUBA – int. od wnucząt i prawnucząt.

godz.1930(Wielgie) + Genowefa OLBIŃSKA – int. od Rodziny Fijałkowskich i Graczyków.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – 8 SIERPNIA 2010.

godz.900 + Stanisław PĘDZIWIATR – 1r.śm., Walenty, Antonina PĘDZIWIATR.

godz.1000(Niechmirów) – ZA PARAFIAN.

godz.1200 + Piotr KOWALCZYK – 5r.śm.



INTENCJE MSZALNE

 

 

OD 26 LIPCA DO 1 SIERPNIA 2010.

Poniedziałek: 26.07.2010. Św. Joachima i Anny, Rodziców NMP, wspomnienie.

godz.1800 1/ + Kazimiera(ona) KARBOWIAK – int. od syna Stanisława z Rodziną.

2/ + Stanisław WAWRZYNIAK – int. od uczniów szkoły Podst. w Stolcu.

Wtorek: 27.07.2010.

godz.1800 + Aleksander WLAZŁY – 5r.śm., oraz Mieczysław i Józef WLAZŁY

– int. od Rodziny Partyków.

Środa: 28.07.2010.

godz.1800 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Mariola PAWLAK - - 1r.śm. – int. od męża i córki Iwony.

+ Roman SZYDŁOWSKI – 4r.śm., - int. od sióstr.

+ Magdalena POLAK – 4r.śm.

+ Czesław SZWED – z ok. Im. – int. od córki z Rodziną.

+ Stanisława(ona) SZACHT – 4r.śm. – int. od Rodziny Jędrzejczaków.

+ Jan MUSIAŁA – 5r.śm. – int. od mamy z Rodziną.

+ Czesław BONDAS – int. od żony z Rodziną.

+ Józef KUŚMIEREK – 15r.śm., - int. od żony i dzieci z Rodzinami.

+ Marian BEDNAREK – 2r.śm., - int. od zony i dzieci.

+ Marta i Tadeusz KLUSZCZYŃSCY

+ Stanisław LECH – int. od żonyi synów.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od Klubu Sportowego Ożarów.

+ Jan SZWED – int. od Barbary, Kazimierza, Tomasza z Rodziną z Malczyc.

+ Zofia JANIAK – int. od wnuków: Marcina i Tomka z Rodzinami.

+ Czesław OSMELAK – int. od Agnieszki i Tomka Górskich.

+ Władysław WRZOSEK – int. od sąsiadów Domagałów.

+ Franciszek NAWROT – int. od mieszkańców bloku z Wolnicy Niechmirowskiej.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Barbary i Jana ŚWIĘTCZAK.

+ Aniela URBANIAK – int. od Rodziny Urbaniaków.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od Rodziny Uliszewskich i Macurków.

+ Janina KLUBA – int. od Rodziny Osmelaków.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Rodziny Falkowskich.

+ Anna GIBKA – int. od córki Krystyny z mężem i dziećmi.

+ Marianna URBANIAK – int. od sąsiadów Gibkich.

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od brata Idziego z Rodziną.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od sąsiadów Wrzosków.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od byłych wychowanków ze SP w Broszkach.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od Irka z Rodziną.

+ Teresa WLAZŁY – int. od brata Grzegorza z Rodziną.

+ Marian ĆWIEK – int. od Rodziny Nawrotów i Bednarków.

+ Wacław OSMELAK – int. od Rodziny Laskowskich z Grójca Wielkiego.

+ Anna WLAZŁA – int. od córki Zofii z mężem.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB dzięk.-błag. w 1.rocz. urodzin Ameli ANIOŁ – int. od dziadków.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Rodziny WITKOWSKICH.

- Do MB dzięk.-błag. w 22r. urodzin Marty GRZELAK i z ok. Jej Imienin – int. od Rodziców i Rodzeństwa.

- Do MB z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla ANNY.

Czwartek: 29.07.2010. Św. Marty, wspomnienie.

godz.1800 1/ + Teresa WLAZŁY – int. od Uczestników Pogrzebu.

2/ + Stanisław LECH – int. od Uczestników Pogrzebu.

Piątek: 30.07.2010.

godz.1800 1/ + Stanisław WÓJCIAK – int. od córki Urszuli z mężem.

2/ - ZA PARAFIAN ( z dn.1.08.2010).

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 31.07.2010. Św. Ignacego z Loyoli, wspomnienie.

godz.1800 + Władysława(ona) KRZYWANIA – 20r.śm., Antoni KRZYWANIA.

godz.1930(Wielgie) + Roman SZYDŁOWSKI – 4r.sm., - int. od żony z dziećmi.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 1 SIERPNIA 2010.

ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO.

godz.900 + Kazimierz JAMROZY – 1r.śm., - int. od żony z Rodziną.

godz.1030(Niechmirów) + Marianna ŚWIĄTCZAK – 12r.śm.

godz.1200 + Roman SZYDŁOWSKI – 4r.śm. – int. od Rodziców. ( Za Parafian 30.07.’10).



INTENCJE MSALNE

 

 

OD 5 DO 25 LIPCA 2010.

Poniedziałek: 5.07.2010.

godz.1800 + Zofia MATUSIAK – int. od Uczestników Pogrzebu.

Wtorek: 6.07.2010. Bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, wspomnienie.

godz.1800 + Łukasz OLBIŃSKI – int. od wszystkich kolegów i koleżanek.

Piątek: 9.07.2010.

godz.1800 + Jan SZWED – int. od Ali z Rodziną i Józefa z Rodziną.

Sobota: 10.07.2010.

godz.1800 + Zofia JANIAK – int. od sąsiadów Kuźników i Świątczaków.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 LIPCA 2010.

godz.900 + Franciszka(ona) i Kazimierz LAMUS; w 3r.śm. Franciszki.

godz.1030(Niechmirów) + Stefania(ona) i Michal WLAZŁY.

godz.1200 - ZA PARAFIAN.

Poniedziałek: 12.07.2010. Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, BM, wspomnienie.

godz.700 + Czesław OSMELAK – int. od Grzegorza Szweda z Rodziną.

Wtorek: 13.07.2010. Św. Andrzeja Świerada i Św. Benedykta Pustelników, wspomnienie.

godz.1800 + Kazimiera KARBOWIAK - int. od syna Stanisława z Rodziną.

Środa: 14.07.2010.

godz.700 + Jan NIEPIEKŁO – int. od córki Beaty.

Czwartek: 15.07.2010. Św. Bonawentury, biskupa, Doktora Kościoła, wspomnienie.

godz.1800 + Franciszek NAWROT – int. od Stanisława Ziółkowskiego.

Piątek: 16.07.2010. NMP z Góry Karmel, wspomnienie. godz.1200 Odpust w Złoczewie.

godz.700 - ZA PARAFIAN ( z dn.18.07.2010).

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18 LIPCA 2010.

godz.900 + Stefania(ona) TUREK – 5r.śm., - int. od córki z Rodziną.

godz.1030(Niechmirów) + Stefania(ona) GIBKA – 2r.śm. – int. od córki Krystyny z Rodziną.

godz.1200 + Henryka(ona) MISIAK, Regina MAJCHRZAK – int. od Rodziny Armanowskich.

( Za PARAFIAN dn.16.07.2010.)

Poniedziałek: 19.07.2010.

godz.700 + Idzi STĘPIEŃ – int. od Ks. Mikołaja Skóreckiego.

Wtorek: 20.07.2010. Bł. Czesława, prezbitera, wspomnienie.

godz.1800 + Stanisław WÓJCIAK – int. od wnuczki Ewy.

Środa: 21.07.2010.

godz.700 + Janina KLUBA – int. od Heleny Złotej.

Czwartek: 22.07.2010. Św. Marii Magdaleny, wspomnienie.

godz.1800 + Stanisław WAWRZYNIAK – int. od żony Kazimiery.

Piątek: 23.07.2010. Św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy, święto.

godz.1800 + Idzi STĘPIEŃ – int. od Piotra Skóreckiego.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 24.07.2010. Św. Kingi, dziewicy, wspomnienie.

godz.1800 + Helena SKOWRON – int. od siostrzenicy i siostrzeńca z Rodzinami.

godz.1930(Wielgie) + Łukasz OLBIŃSKI – int. od cioci Natalii i wuja Tadeusza.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 LIPCA 2010.

godz.900 + Krzysztof OBIEGŁY – z ok. Im.

godz.1030(Niechmirów) + Czesław DYBKA – z ok. Im. – int. od żony z Rodziną.

godz.1200 -ZA PARAFIAN

oraz Roczek dziecka: Patrycja MIŁEK.

Po Mszy Św.: POŚWIĘCENIE POJAZDÓW.



INTENCJE MSZALNE

 

 

OD 28 CZERWCA DO 4 LIPCA 2010.

Poniedziałek: 28.06.2010. Św. Ireneusza, biskupa, męczennika, wspomnienie.

godz.1800 + Władysław KLIMCZYK – z ok. Im.

– int. od córki Grażyny i syna Macieja z Rodziną.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.

Wtorek: 29.06.2010. Św. Apostołow: Piotra i Pawła, uroczystość.

godz.1800 + Piotr KOWALCZYK – z ok. Im. – int. od Rodziców.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.

Środa: 30.06.2010.

godz.1800 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Ludwik JANIK – 3r.śm., - int. od zony z Rodziną.

+ Józef, Marianna i Władysław STĘPIEŃ.

+ Halina i Jerzy GRZELAK; z ok. Im. Haliny.

+ Aniela i Bronisław WYRWAS, Janina i Aleksy KOWALCZYK.

+ Władysław i Stanisława(ona) ŚWIĘTCZAK.

+ Stanisław LECH – int. od chrześnicy Bożeny.

+ Józef SALAMON - 6r.śm., - int. od chrześnicy Agnieszki z Rodziną.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od kuzynki Wiesławy Skóreckiej z Rodziną.

+ Helena KUPCZAK – 5r.śm., zmarli z Rodziny KUPCZAKÓW, STASIAKÓW, GLIŃSKICH.

+ Zmarli z Rodziny LEŚNIAKÓW, KUSAKIEWICZÓW i KOWALCZYKÓW.

+ Marian ŚWIĘTCZAK – 14r.śm., - int. od żony z Rodziną.

+ Aniela NAWROT – int. od męża z Rodziną.

+ Janina KLUBA – int. od Wandy Sobczak z Rodziną.

+ Kazimiera i Jan BANASIEWICZ – int. od Janiny z Rodziną.

+ Józef i Zofia GLIŃSCY; w 13r.śm. Józefa – int. od córek z Rodzinami.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od Rodziny Różańskich.

+ Jan SZWED – int. od siostrzeńca Andrzeja z Rodziną.

+ Zofia JANIAK – int. od chrześnicy Urszuli z mężem.

+ Czesław OSMELAK – int. od Osmelaka Wladysława z Grażyną.

+ Władysław WRZOSEK – int. od Rodziny Kaczmarków z Nowej Wsi.

+ Franciszek NAWROT – int. od Rodziny Bełtowskich i Piszczałków.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Leszka Królewicza z żoną.

+ Aniela URBANIAK – int. od chrześnicy Janiny i Rodziny Stanis.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od Rodziny Aleksandrowiczów i Chojnackich.

+ Kazimiera MUSIAŁ – int. od Stanisławy Klata i Berlińskich.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Augustyna Skóreckiego z Rodziną.

+ Anna GIBKA – int. od wnuczka Roberta z Wiolettą.

+ Marianna URBANIAK – int. od Anny i Pawla Witkowskich z Rodziną.

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od Anny i Krzysztofa Woźniaków.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od syna Roberta.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od brata Jana z Rodziną.

+ Teresa WLAZŁY – int. od córki Magdaleny z mężem i dziećmi.

+ Alicja WÓJCIKOWSKA, Zofia, Kazimierz KOLANEK, Cecylia i Robert GRABOWSCY.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB dzięk.-błag. w 40r. urodzin JOANNY – int. od mamy, siostry i dzieci.

- Do MB dziek-blag. z racji ukończenia SP w Stolcu, z prośbą o dalsze bł. Boże, dary Ducha Św. dla klasy VI z Wychowawczynią – int. od Rodziców.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.

Czwartek: 1.07.2010. I Czwartek Miesiąca. g.800 Odwiedziny CHORYCH.

godz.1700(Wielgie) – Do MB dzięk.-błag. w 18r. urodzin: Darii CŁAPA – int. od Rodziców i Ro.

godz.1800 - Do MB dzięk-błag. w 50r. Ślubu: Marianna i Wacław JĘDRZEJCZAK.

Piątek: 2.07.2010. I Piątek Miesiąca. g.800 Odwiedziny CHORYCH.

godz.1500 Poświęceniu witrażu Św. Piotra z udziałem Rybaków.

godz.1600(Niechmirów) + Halina RYBACKA – 4r.śm.

godz.1800 + Aniela i Bronisław WYRWAS.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 3.07.2010. Św. Tomasza, Apostoła, święto. I Sobota Miesiąca.

godz.1500 Ślub z Mszą Św.: Lidia MACIEJEWSKA i Tomasz LIGOCKI.

godz.1600 Ślub z Mszą Św.: Kamila BEDNAREK i Wojciech KORDECKI.

godz.1800 + Kamila TOMCZYŃSKA – 8r.śm., Apolonia i Stanisław TOMCZYŃSCY.

godz.1930(Wielgie) + Władysław WOLNIAK,

Kazimierz SIWIK, Władysław, Janina, Jan SZACHT.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 4 LIPCA 2010.

godz.900 + Teodora, Adam i Kazimierz ŚWIĘTCZAK.

godz.1030(Niechmirów) + Jacek GRZELAK – 3r.śm.

godz.1200 - ZA PARAFIAN

oraz Roczki Dzieci:

Małgorzata Zuzanna BIAŁASZCZYK, Oliwia ILSKA, Michał Andrzej CIOŁEK.



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

OD 21 DO 27 CZERWCA 2010.

Poniedziałek: 21.06.2010. Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, wspomnienie. Bierzmowanie w Parafii Pyszków.

godz.1700 + Stanisław ŁYSEK – int. od Uczestników Pogrzebu.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.

Wtorek: 22.06.2010. Pierwszy dzień LATA.

godz.1800 + Władysław WRZOSEK – int. od Uczestników Pogrzebu.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.

Środa: 23.06.2010. Dzień OJCA.

godz.1800 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Kazimierz KUBIŚ – 5r.śm., - int. od żony z dziećmi.

+ Jan MUSIAŁA – z ok. Im. – int. od mamy z Rodziną.

+ Janina KLUBA – z ok. Im. – int. od Rodziny.

+ Grzegorz HAŁUBIEC – z ok. Dnia Ojca – int. od dzieci.

+ Stanisława(ona) RÓŻAŃSKA i Józef JĘDRZEJCZAK – int. od syna.

+ Jan KUŚMIEREK – int. od wnuczka Marka z Rodziną.

+ Jan i Janina ŁUKOMSCY – z ok. Ich Imienin.

+ Sławomir CAŁY – z ok. ur.

+ Janina i Stefan MACIEJEWSCY.

+ Jan BANASIEWICZ – z ok. Dnia Ojca – int. od dzieci z Rodzinami.

+ Stanisław i Apolonia TOMCZYŃSCY – int. od syna Zenobiusza z Rodziną.

+ Jan PALUCH – z ok. Im. – int. od żony z Rodziną.

+ Władysław i Stanisława(ona) PALUCH.

+ Walenty i Waleria ŁAKOMY – rocznice Ich śm.

+ Jan SZWED – z ok. Im. – int. od córki Gabrieli z Rodziną.

+ Natalia i Jan KWAPISZ – z racji Im. – int. od syna Zdzisława z Rodziną.

+ Irena i Józef MUSIAŁ – int. od chrześnicy Gabrieli z Rodziną.

+ Stefan MATUSIAK – z ok. Dnia Ojca.

+ Marcin i Anna GRZELAK, Mieczysław, Genowefa GRZELAK,

+ Tadeusz, Jan i Teresa GRZELAK.

+ Józef STRUZIK i zmarli Jego Rodzice i zmarli Bracia.

+ Józef PIETRASIK – 43r.śm., Janina PIETRASIK – z racji Im. – int. od syna z Rodziną.

+ Jan KRZYWANIA – z ok. Im. – int. od żony z Rodziną.

+ Jacek KOMOROWSKI – int. od teściowej Anny.

+ Wincenty i Wiktoria PIETRUS; w 7r.śm. Wiktorii – int. od córki Zosi.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od Rodziny Kranców.

+ Jan SZWED – int. od siostry Heleny.

+ Zofia JANIAK – int. od Rodziny Matysków.

+ Czesław OSMELAK – int. od Różańskiego.

+ Władysław WRZOSEK – int. od sąsiadów Matusiaków.

+ Franciszek NAWROT – int. od chrześnicy Maryli z Rodziną.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Rodziny Kuxników ze Stolca.

+ Aniela URBANIAK – int. od Rodziny Witkowskich.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od siostry Marysi z Rodziną.

+ Kazimiera MUSIAŁ – int. od Heleny maślak z Rodziną.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Ani z Rodziną.

+ Anna GIBKA – int. od wszystkich dzieci.

+ Marianna URBANIAK – int. od Natalii i Jana Kaczorowskich.

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od Rodziny Nawrockich z Filipola.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od teściowej Nowak.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od Sołectwa Broszki.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od brata Bernarda z Rodziną.

+ Stanisław LECH – int. od córki Marzeny.

+ Teresa WLAZŁY – int. od ojca Feliksa z żoną.

+ Jan i Władysława ŚLAWSCY – int. od córki Haliny z Rodziną.

+ Alojzy POTOMSKI – int. od brata Stanisława z Rodziną.

+ Jacek MĄDRASZEK – z ok. Dnia Ojca – int. od dzieci.

+ Władysława, Zygmunt, Władysław i Zygmunt WOJTALA – z ok. Im. – int. od córki z Rodziną.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z podziękowaniem za szczęśliwe odbycie Pielgrzymki do Lichenia z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski

dla Dzieci Rocznicy I Komunii św. oraz WSZYSTKICH uczestników Pielgrzymki do Lichenia.

- Do MB z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski, zdrowie dla Janiny KLUBA – z ok Im – int. od męża Ryszarda z R.

- Do MB z prosbą o powrót do zdrowia i bł. Boże dla BARBARY – int. od Rodziny.

- Do MB dzięk.-błag. w 1r. ślubu: Bożena i Dariusz JANAS oraz o zdrowie i Bł. Boże dla Ich syna Aleksandra.

- Do MB z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla KINGI z racji 5r. urodzin

oraz dla Jej Rodziców: EMILII i JAROSŁAWA z ok. 6 rocz. Ślubu.

- Do MB dzięk.-błag. za ukończenie SP, z prośbą o dalsze bł. Boże dla klasy VI z Wielgiego z Wychowawczynią.

- Do MB z prosbą o zdrowie dla KAROLINY.

- Do MB dzięk.-blag. w 6r. urodzin wnuczki DOMINIKI i 10r urodzin wnuczki DARII.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.

Czwartek: 24.06.2010. Narodzenie Św. Jana Chrzciciela, uroczystość.

godz.1800 + Jan KRÓLEWICZ – z ok. Im. – int. od córki Jolanty z mężem Arkadiuszem.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.

Piątek: 25.06.2010.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO i KATECHETYCZNEGO 2009/2010.

godz.830 Msza Św. w intencji Dzieci, Młodzieży, Rodziców, Nauczycieli, Wychowawców

i wszystkich Pracowników Szkoły i Oświaty.

godz.1800 + Władysław WRZOSEK – z ok. Im. – int. od żony, córek i synów z Rodzinami.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego i NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.

Sobota: 26.06.2010.

godz.1500 Msza Św. z chrztem dziecka: Kamil FLORCZAK.

godz.1700 – Do MB dzięk-błag. w 18r. urodzin Adriana ZMYSŁOWSKIEGO

– int. od Rodziców i brata Artura.

godz.1800 – Do MB dzięk.-błag. w 3r. urodzin Patryka KRZEMIANOWSKIEGO.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.

godz.1930(Wielgie) + Łukasz OLBIŃSKI – z ok. Dnia Ojca – int. od synka Mateusza,

oraz + Antoni, Jan KOLANEK.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 27 CZERWCA 2010.

godz.900 + Aniela NAWROT – 4r.śm. – int. od męża z Rodziną.

godz.1030(Niechmirów) + Ania ŁAKOMA – 7r.śm.

godz.1200 - ZA PARAFIAN,

oraz + Władysław MŁYNARCZYK – z ok.. Im. – int. od syna Henryka z Rodziną.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.



INTENCJE MSZALNE

 

 

OD 14 DO 20 CZERWCA 2010.

Poniedziałek: 14.06.2010. Bł. Michała Kozala, biskupa, męczennika, wspomnienie.

godz.1100 Pogrzeb: śp.+ Stanisław LECH.

godz.1200(Licheń) – ZA PARAFIAN.( z dn.13.06.2010).

Wtorek: 15.06.2010. Targi Kościelne SacroExpo Kielce 2010.

godz.700 - ZA PARAFIAN ( z dn.20.06.’10) oraz śp.+ Ks. Kan. Edmund PUTERCZAK – 8r.śm.

Środa: 16.06.2010. Bł. Jolanty, zakonnicy, wspomnienie.

godz.1800 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Ks. Kan. Edmund PUTERCZAK – 8r.śm., - int. od P. Organisty i Chórzystów.

+ Ks. Witalis MARONA.

+ Dariusz SOSIN – 11r.śm.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od Joanny Kolanek z córkami.

+ Jan SZWED – int. od wnuków: Łukasza, Artura i Marcina.

+ Zofia JANIAK – int. od teściów Dobroniów.

+ Czesław OSMELAK – int. od Rodziny Sobczaków.

+ Stanisław ŁYSEK – int. od Misiaków i Krzyżańskich.

+ Władysław WRZOSEK – int. od Rodziny Łukomskich.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od Rodziny Tokarków z Wielgiego.

+ Franciszek NAWROT – int. od Rodziny Nawrotów i Bednarkow z Broszek.

+ Zofia MATUSIAK – int. od Bogusławy i Franciszka Niepiekłych.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Rodziny Nawrockich.

+ Aniela URBANIAK – int. od Rodziny Kaczorowskich.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od bratanicy Zofii Guguła z Rodziną.

+ Janina KLUBA – int. od Rodziny Judek z Bydgoszczy.

+ Kazimiera MUSIAŁ – int. od chrześniaka Krzysztofa z Rodziną.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Małgorzaty Dawickiej z Rodziną.

+ Anna GIBKA – int. od chrześnicy Ewy z mężem i rodzicami.

+ Marianna URBANIAK – int. od Agnieszki Kaczmarek z Rodziną.

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od Rodziny Czapników.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od syna Grzegorza z Rodziną.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od córki Eweliny.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od siostry Zofii z Rodziną.

+ Zmarli z Rodziny LIBNERÓW; rodzice: Maria i Władysław LIBNER,

Rodzeństwo: Janina, Bronisława i Stanisław LIBNER – int. od Andrzeja Staszewskiego.

+ Jan i Jadwiga JAWORSCY; w 5r.śm. Jadwigii.

+ Stanisław LECH.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB dzięk.-błag. w 2.r. ślubu: Natalia i Marcin KRZEMIANOWSCY.

- Do MB dzięk-błag. w 24.r. ślubu: Jadwiga i Marek WILK – int. od córki Magdaleny.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla Janusza MATCZAKA – int. od żony z dziećmi.

- Do MB dzięk.-błag. w 60 rocz. urodzin EUGENIUSZA.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla Mamy – prosi córka.

- Do MB z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla ELIZY z ok. Im.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.

Czwartek: 17.06.2010. Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, wspomnienie.

godz.1800+ Władysław KLIMCZYK, zmarli z Rodziny KOWALSKICH – int. od żony z Rodziną.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.

Piątek: 18.06.2010.

godz.1800 – Do MB dzięk.-błag. z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę z ok. 60r.ur. EUGENIUSZA

– int. od Rodziny.

Po Mszy Św.: Koronka do MIŁOSIERDZIA BOŻEGO i NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.

Sobota:19.06.2010.

godz.1600 Ślub z Mszą Św.: Małgorzata OSZCZĘDA i Grzegorz CIEŚLIK.

godz.1800 – Do MB dzięk-błag. w 40r. ślubu: Marianna i Bogdan TOMCZYŃSCY

– int. od dzieci z Rodzinami i wnucząt.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.

godz.1930(Wielgie) + Urszula, Zofia DERDZIAK, Mieczysław, Józef MICHALIK,

Paweł PINTERA.

XII NIEDZIALA ZWYKŁA – 20 CZERWCA 2010.

godz.900 + Radoslaw KRAKOWSKI – 8r.śm., - int. od chrześniaka Kubusia.

godz.1030(Niechmirów) + Maria KUPCZAK – 2r.śm., Marian KUPCZAK – 20r.śm.,

- int. od Rodziny Kupczakow.

godz.1200 + Dariusz ARMANOWSKI – 5r.śm., - int. od Mamy i Rodzeństwa.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.



INTENCJE MSZALNE

 

 

 

OD 7 DO 13 CZERWCA 2010.

Poniedziałek: 7.06.2010.

godz.1800 + Władysław KOWALSKI – z ok. Im., - int. od żony z dziećmi.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE i PROCESJA EUCHARYSTYCZNA.

Wtorek: 08.06.2010. Św. Jadwigi, królowej, wspomnienie.

godz.1800 + Marianna WÓJCIK – int. od Uczestnikow Pogrzebu.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE i PROCESJA EUCHARYSTYCZNA.

Środa: 09.06.2010.

godz.1800 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Zbigniew URBANIAK – int. od Rodziny Łukomskich.

+ Marta i Michał IDZIKOWSCY – int. od Wacławy.

+ Tadeusz BONDAS – int. od żony.

+ Dominika GRZELAK – 2r.śm. – int. od Rodziców i Rodzeństwa.

+ Józef WLAZŁY – int. od Rodziny Potyrałów.

+ Radosław KRAKOWSKI – 8r.śm., - int. od mamy i rodzeństwa.

+ Roman KRAKOWSKI – int. od żony i synów oraz wnuków.

+ Helena i Kazimierz KRAKOWSCY – int. od synowej Lucyny, wnuków i prawnuków.

+ Władysław WRZOSEK – int. od Rodziny Krakowskich.

+ Helena POLEWIAK – int. od Reginy i Tadeusza.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od Rodziny Mikołajczyków.

+ Jan SZWED – int. od Rodziny Sowińskich.

+ Zofia JANIAK – int. od Rodziny Gnychów z Burdynówki.

+ Czesław OSMELAK – int. od teściów Tomczyńskich.

+ Stanisław ŁYSEK – int. od sąsiadów Janików i Jasianków.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od Rodziny Jańskich.

+ Franciszek NAWROT – INT. OD Rodziny Duraj Kamesznicy.

+ Zofia MATUSIAK – int. od bratowej Heleny z Rodziną.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Rodziny Sieradzkich.

+ Aniela URBANIAK – int. od Pracowników NZOZ TUTUS.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od sąsiadów Skowronów.

+ Janina KLUBA – int. od Rodziny Jurczyków ze Złoczewa.

+ Kazimiera MUSIAŁ – int. od córki Ali z mężem.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Agaty z synem.

+ Helena KRZYMIŃSKA – int. od Zakłady Pogrzebowego „Chabinowscy”.

+ Anna GIBKA – int. od córki Barbary z Rodziną.

+ Marianna URBANIAK – int. od Rodziny Nowaków.

+ Stanisław WÓJCIAK – int. od wnuczki Agnieszki z Rodziną.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od córki Alicji z mężem i dziećmi.

+ Jan NIEPIEKŁO – int. od żony Teresy.

+ Kazimierz ŻBIK – int. od siostry Wacławy z Rodziną.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB dzięk-błag. w 1. r. urodzin: Cyprian HADRYŚ – int. od Rodziców.

- Do MB dzięk.-błag. w 18.r. urodzin Rafała DROŻDŻYŃSKIEGO.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla MAŁGORZATY, ELŻBIETY i ALOJZEGO – z ok. Im., - int. od Rodziców.

- Do MB dzięk-błag. w 20 r. Ślubu: Dorota i Sławomir TOMCZYŃSCY – int. od córek: Malwiny i Weroniki.

- Do MB z podziękowaniem za szczęśliwą operację i powrót do zdrowia, z prośbą o dalszą opiekę.

- Do MB z prośbą o zdrowie i bł. Boże oraz o łaskę dobrej pogody – proszą Członkinie KŻR z Łeszczyna.

- Do MB z podziękowaniem za dary Ducha Sw. w sakr. Bierzmowania z prośbą o bł. Boże

dla Nowobierzmowanych – int. od Rodziców.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE i PROCESJA EUCHARYSTYCZNA.

Czwartek: 10.06.2010. Bł. Bogumiła, biskupa, wspomnienie.

godz.1800 - ZA PARAFIAN ( z dn.13.06.2010).

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE i PROCESJA EUCHARYSTYCZNA.

Piątek: 11.06.2010. Uroczystość NAJŚWIĘTSZEGO SERCA JEZUSOWEGO.

ZAKOŃCZENIE ROKU KAPŁAŃSKIEGO.

godz.1800 + Marianna HAŁUBIEC – 3r.śm., - int. córki Eugenii z Rodziną.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 12.06.2010. Niepokalanego Serca NMP, wspomnienie.

godz.1500(Niechmirów) Ślub z Mszą Św.: Joanna ŚWIĄTEK i Aleksander KUREK.

godz.1600 Chrzest bliźniąt: Dawid i Kamil ŚWIĘTCZAK.

godz.1700 Ślub z Mszą Św.: Jolanta KRÓLEWICZ i Arkadiusz PLUTA.

godz.1800 - Do MB dzięk.-błag. w 18 r. urodzin Damiana NAWROCKIEGO.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.

godz.1930(Wielgie) + Anna i Bogdan CHYLICCY; w 6r.śm., Bogdana.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 CZERWCA 2010.

godz.900 + Antonina, Walenty i Stanisław PĘDZIWIATR.

godz.1030(Niechmirów) – Do MB dzięk.-błag. w 40 r. Slubu: Alina i Julian ŚWIĘTCZAK.

godz.1200 + Marianna, Szczepan RUDZCCY; w 13r.śm., Marianny,

Stanisława(ona) i Franciszek GAIK. ( Za PARAFIAN 10.06.2010).

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.

 


INTENCJE MSZALNE

 

OD 31 MAJA DO 6 CZERWCA 2010.

Poniedziałek: 31.05.2010. Nawiedzenie NMP, święto. Zjazd Kapłanów w 18r. święceń.

godz.700 - Do MB w pewnej Intencji.

Wtorek: 1.06.2010. Św. Justyna, męczennika, wspomnienie. DZIEŃ DZIECKA.

godz.1700(Wielgie) + Marianna MĄDRASZEK – int. od Rodziny Mikołajczyków.

godz.1800 + Anna GIBKA – int. od Uczestnikow Pogrzebu.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.

Środa: 2.06.2010. godz.800 Odwiedziny CHORYCH.

godz.1500 Pogrzeb: Śp.+ Kazimierz ŻBIK.

godz.1800 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Jacek TYCZKA – 1r.śm., - int. od zony z dziećmi.

+ Jan JURA – 31r.śm., - int. od Rodziny Piechockich.

+ Barbara BURZYŃSKA – int. od chrześnicy Slawomiry z Rodziną.

+ Mieczysław WLAZŁY – 7r.śm., Hieronim WLAZŁY.

+ Władysław i Stanisława(ona) BARAN.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od kolegów i koleżanek z klasy ze Szkoły Podst. z Wielgiego.

+ Jan SZWED – int. od szwagierki Marianny z mężem i Rodziną Nowaczyków.

+ Zofia JANIAK – int. od Dłużyńskich z Milejowa.

+ Czesław OSMELAK – int. od Firmy „Hydro- Masz”.

+ Kazimiera KARBOWIAK – int. od koleżanek i kolegów synowej Anny z Zakładu „Borowina”.

+ Stanisław ŁYSEK – int. od Grzelaków z Broszek.

+ Władysław WRZOSEK – int. od sąsiadów Wawrzyniaków.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od Joanny Kolanek z córkami.

+ Franciszek NAWROT – int. od Rodziny Ułanowskich.

+ Zofia MATUSIAK – int. od Rodziny Kostrągów.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Rodziny Kowalskich ze Stolca i Dąbrowy.

+ Aniela URBANIAK – int. odKoła Gospodyń z Kamionki.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od Rodziny Helbik.

+ Janina KLUBA – int. od sąsiadów Słowików.

+ Kazimiera MUSIAŁ – int. od Romana Musiała z Rodziną.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Rodziny Czapników.

+ Helena KRZYMIŃSKA – int. od chrześnicy Maryli i Rodziny Musiałów.

+ Marianna WÓJCIK – int. od Rodziny Długoszów.

+ Anna GIBKA – int. od wnuczki Marleny z Rodziną.

+ Marianna URBANIAK – int. od wnuka Ireneusza z Rodziną.

+ Stanisław WÓJCIK – int. od wnuka Witolda z Rodziną.

+ Benedykt STĘPIEŃ – int. od Janiny i Kazimierza Sobczaków.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

 

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o Bł. Boże i potrzebne łaski, zdrowie dla Pana Organisty Leszka KRÓLEWICZA

– z ok. Im. – int. od Chórzystów.

- Do MB dziek.-błag. w 10 rocz. urodzin RAFAŁA – int. od dziadków.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla DARII.

- Do MB z prosbą o powrót do zdrowia dla ciężko rannego Kamila SPYCHAŁY

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla Wiesława SKÓRECKIEGO.

- Do MB z prośbą o pogodę – int. od Mieszkańców Dąbrowy Miętkiej.

- Do MB z prośbą o łaskę dobrej pogody – proszą Jan i Wiesława.

- Do MB z prośbą o uchronienie nas od kataklizmów i żywiołów – proszę Członkinie KŻR Koźliny-Dąbrowa.

- Do MB dziek.-błag. w 1rocz. urodzin Huberta GÓRSKIEGO – int. od dziadków.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla Kazimierza MIGDAŁA.

- Do MB z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla dzieci: Jerzy, Stanisław, Anna i Barbara – z ok. D Dziecka - int Mamy.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

CZWARTEK 3 CZERWCA 2010 – BOŻE CIAŁO A.D. 2010.

godz.900 + Helena KUPCZAK – 5r.śm.

godz.1100 - ZA PARAFIAN.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE

i PROCESJA EUCHARYSTYCZNA DO CZTERECH OŁTARZY.

Piątek: 4.06.2010. I Piątek M-ca. g.800 Odwiedziny CHORYCH.

godz.1600(Niechmirów) – Do MB dzięk.-błag. w 65 r. Ślubu: Marianna i Stanisław LATUSZEK

oraz 85r. urodzin Marianny – int. od dzieci z Rodzinami.

godz.1800 + Jan SZWED – int. od żony i córki Bożeny z dziećmi.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE i Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz PROCESJA EUCHARYSTYCZNA.

Sobota: 5.06.2010. I Sobota Miesiąca. Św. Bonifacego, biskupa, męczennika, wspomnienie.

godz.1600 Ślub z Mszą Św.: Renata DĄBROWSKA i Łukasz BANASIEWICZ.

godz.1800 - Do MB dzięk-błag. w 18 r. urodzin Łukasza PAPROTY.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE i PROCESJA eUCHARYSTYCZNA.

godz.1930(Wielgie) + Kazimierz KAŹMIERCZAK – 1r.śm., - int. od żony z Rodziną.

X NIEDZIELA ZWYKŁA – 6 CZERWCA 2010.

godz.900 - ZA PARAFIAN.

godz.1030(Niechmirów) + Witold PIECHOCKI – int. od kuzyna Grzegorza z Rodziną.

godz.1200 + Anna DANKOWSKA – 22r.śm., - int. od córki Anny.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE i PROCESJA EUCHARYSTYCZNA.



INTENCJE MSZALNE

 

 

 

OD 24 DO 30 MAJA 2010.

Poniedziałek: 24.05.2010. NMP Matki Kościoła, święto. g.1200 Odpust w Będkowie.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE:

+ Bronisława(ona) i Stefan SAROSCY.

Wtorek: 25.05.2010.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE:

+ Kazimiera KARBOWIAK – int. od Uczestników Pogrzebu.

Środa: 26.05.2010. Św. Filipa Nereusza, wspomnienie. Dzień MATKI.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE i NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Kazimiera BANASIEWICZ – z ok. Dnia Matki – int. od dzieci.

+ Kazimierz JAMROZY – int. od Haliny i Marka Niciejewskich.

+ Kazimiera(ona) KARBOWIAK – 16r.śm., - int. od córki Jadwigii z Rodziną.

+ Zofia SKOERCKA – z ok. Im i rocz. śmierci, + Józef SKÓRECKI.

+ Edward, Jozefa(ona) BAJZERT; 7r.sm., Józefy.

+ Zmarłe Członkinie KŻR z Dąbrowy Miętkiej.

+ Ewa WÓJCIAK – 2r.śm. i z ok. Dnia Matki – int. od córki z Rodziną.

+ Genowefa FRASUNKIEWICZ – z ok. D.Matki – int. od córki z Rodziną.

+ Irena i Józef POGODZIŃSCY – int. od córki.

+ Józef i Józefa FLORCZAK; w 11r.śm., Józefa – int. od córek.

+ Józefa(ona) RADOMSKA – z ok. Dnia Matki, + Jan RADOMSKI – z ok. D. Ojca.

+ Stefania ŚWIĘTCZAK – z ok. D.M – int. od córki Marii.

+ Antonina(ona) i Stanisław STĘPIEŃ, Zofia, Józef SKÓRECCY.

+ Stanisław STĘPIEŃ, Józef STĘPEIŃ i Stanisław SKÓRECKI.

+ Zmarli z Rodziny STĘPIEŃ i SKÓRECKICH.

+ Józef WLAZŁY – int. od siostry Janiny z Rodziną.

+ Marianna, Michał, Marian, Wacław i Helena JAGIELSCY.

+ Adam, Teodora i Kazimierz ŚWIĘTCZAK, Helena SOKOŁOWSKA.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od Cieślaków z Wielgiego.

+ Jan SZWED – int. od Rodziny Sobczaków.

+ Zofia JANIAK – int. od Rodziny Marczaków z Janowa.

+ Czesław OSMELAK – int. od Marysi Lewickiej z Rodziną.

+ Kazimiera KARBOWIAK – int. od Właścicieli zakładu mięsnego „Borowina”.

+ Stanisław ŁYSEK – int. od sąsiadów nawrotów i Bednarków.

+ Władysław WRZOSEK – int. od sąsiadów Kowalczyków.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od Rodziny Kranców.

+ Franciszek NAWROT – int. od chrześnicy Marianny z Rodziną.

+ Zofia MATUSIAK – int. od OSP Niechmirów.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Kowalczyków z Filipola.

+ Aniela URBANIAK – int. od Rodziny Gaików.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od Koła Gospodyń z Kamionki.

+ Janina KLUBA – int. od Rodziny Sowińskich.

+ Kazimiera MUSIAŁ – int. od Teresy Parzybut z Rodziną z Kamionki.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Rodziny Stępniów.

+ Helena KRZYMIŃSKA – int. od Rodziny Kuźników i Jaworskich.

+ Marianna WÓJCIK – int. od Rodziny Kaweckich.

+ Anna GIBKA – int. od syna Wojciecha z Rodziną.

+ Marianna URBANIAK – int. od syna Mariana z żoną.

+ Józef DZIECHCIAREK – 19r.śm.,

+ Stefania DZIECHCIAREK – z ok. Dnia Matki – int. od córki z Rodziną.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB dzięk.-błag. w 18. r. święceń Kapłańskich Ks. Proboszcza Zbigniewa – int. od mieszkańców Dąbrowy Miętkiej.

- Do MB dzięk-błag. w 18. R. święcen Kapłańskich Ks. Proboszcza – int. od KŻR z Niechmirowa.

- Do MB dzięk-błag. w 3r. święceń Kapłańskich Księdza MIKOŁAJA, z prośbą o dalsze Bł., Dary Ducha Św.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla DARII.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla Kamila SPYCHAŁY

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla Wiesława SKÓRECKIEGO.

- Do MB z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie i Bł. Boże dla Mamy: Grażyny HAŁUBIEC – z ok. Dnia Matki – int. od dzieci.

- Do MB dziek-błag. w 49. Rocz. urodzin ANDRZEJA.

- Do MB dziek.-blag. w 16 r. urodzin KARINY i Jej Imienin.

- Do MB o bł. Boże i potrzebne łaski dla mamy JANINY i wszystkich samotnych Matek.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla PIELGRZYMÓW zapraszających Matkę Bożą na Jasnej Górze do Nawiedzenia naszej Parafii.

- Do MB z prośbą o bł. Boże i opiekę dla Anny WRZOSEK z ok. Dnia Matki – int. od córki Anny z mężem i syna

- Do MB dzięk-błag. w 15r. urodzin córki Natalii WRZOSEK – int. od Rodziców i brata.

- Do MB z prośbą o zdrowie i bl. Boże dla BARBARY i całej Rodziny.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia i bł. Boże dla TERESY.

- Do MB o zdrowie i Bł. Boże dla Członkiń KŻR i ich Rodzin – int. od KŻR Koźliny – Dąbrowa.

Czwartek: 27.05.2010.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE:

- Do MB dzięk-błag. z ok. Pielgrzymki na Jasną Górę Dzieci I Komunii Św. i Ich Rodziców.

Piątek: 28.05.2010.

godz.900 NABOŻEŃSTWO MAJOWE:

- ZA PARAFIAN. ( z dn. 30.05.2010).

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

godz.1700 BIERZMOWANIE – KS. BISKUP TEOFIL WILSKI – ZA PARAFIAN.

Sobota: 29.05.2010. Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy, wspomnienie.

godz.1600 – Chrzest dziecka: Hubert GÓRSKI.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE:

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Emilii i Wojtka.

godz.1930(Wielgie) + Anna i Bogdan CHYLICCY – z ok. Dnia Matki i Dnia Ojca

– int. od córki Magdy z Rodziną.

NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ – 30 MAJA 2010.

godz.900 + Zmarli z Rodziny: BIAŁASZCZYK, JURYNIEC, SZWED, SKOWRON,

ŚLUSARCZYK, WIDERA, POGODA i WOLSCY, Pelagia JURYNIEC.

godz.1030(Niechmirów) + Stefan MATUSIAK – 12r.śm., Zofia MATUSIAK.

godz.1200 + Marianna, Stanisław BEDNAREK – int. od córki Hanny i Brata Józefa.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO MAJOWE. ( ZA PARAFIAN dn.28.05.’10.)


INTENCJE MSZALNE

 

OD 17 DO 23 MAJA 2010.

Poniedziałek: 17.05.2010. Pielgrzymka na Jasną Górę zapraszająca Matkę Bożą do Parafii.

godz.1230( Jasna Góra)ZA PARAFIAN.

Wtorek: 18.05.2010. Pielgrzymka na Jasną Górę Dzieci I Komunii Św.

godz.1100( Jasna Góra)ZA PARAFIAN.

Środa: 19.05.2010.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE i NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Zofia i Władysław KASPERSCY – int. od Wacławy Bondas.

+ Czesław SZYMCZAK – 1r.śm.

+ Stefan SZWED – 7r.śm., - int. od żony Marty z Rodziną.

+ Marianna WLAŹLAK – 5r.śm., Antoni WLAŹLAK – int. od córki Balbiny z Rodziną.

+ Czesław SZWED – 7r.śm., - int. od córki z Rodziną.

+ Janina MĄDRASZEK – 10r.śm. – int. od męża i syna z Rodziną.

+ Barbara BURZYŃSKA – int. od siostry Danuty z Rodziną.

+ Czesław SZYMCZAK – 1r.śm., - int. od żony z Rodziną.

+ Antonina i Antoni SZYMCZAK.

+ Zofia i Stefan KRÓLEWICZ; z ok. Im., Zofii – int. od córki Janiny z Rodziną.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od wuja Janka z Wielgiego.

+ Jan SZWED – int. od Janiny i Feliksa Gołębiów.

+ Zofia JANIAK – int. od Ewy Polit z Rodziną.

+ Czesław OSMELAK – int. od chrześniaka Leszka z Rodziną.

+ Kazimiera KARBOWIAK – int. od Rodziny Zalewskich.

+ Wacław Kazimierz SCIEBURA – int. od syna Krzysztofa z Rodziną.

+ Stanisław ŁYSEK – int. od sąsiadów Świetczaków.

+ Władysław WRZOSEK – int. od mieszkańców Gronowa i Rokitowca.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od Rodziny Mikołajczyków.

+ Franciszek NAWROT – int. od Rodziny Somaskiewiczów.

+ Zofia MATUSIAK – int. od siostrzenicy Elżbiety z Rodziną.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Grażyny Hałubiec z dziećmi.

+ Aniela URBANIAK – int. od chrześnicy Emilii z Rodziną.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od Rodziny Grzelaków z Broszek.

+ Janina KLUBA – int. od Stanisława Sobczak.

+ Kazimiera MUSIAŁ – int. od Koła Gospodyń Wiejskich z Kamionki.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Andrzeja Skóreckiego z Rodziną.

+ Helena KRZYMIŃSKA – int. od chrześniaka Tadeusza Śremskiego z Rodziną.

+ Marianna WÓJCIK – int. od wnuków: Grzegorza i Jacka.

+ Stefania WLAZŁA – int. od syna Mirosława z Rodziną.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla DARII.

- Do MB z prosbą o powrót do zdrowia dla ciężko rannego Kamila SPYCHAŁY

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla Wiesława SKÓRECKIEGO.

- Do MB z prośbą o zdrowie i Bł. Boże dla członkiń KŻR i ich Rodzin z Dąbrowy Miętkiej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Czwartek: 20.05.2010.

 

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE:

+ Józef i Kazimiera KĘPNIAK; w 23r.śm., Józefa – int. od córek z Rodzinami.

Piątek: 21.05.2010. g.1200 Odpust w Kliczkowie Św. Jana Napomucena.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE:

+ Regina WOŹNIAK – 8r.śm., - int. od córki z Rodziną.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 22.05.2010.

godz.1600 Chrzest dzieci: Katarzyna JANIAK i Łukasz Szymon KALITA.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE:

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Uczestników Pogrzebu.

godz.1930(Wielgie) + Antonina MUSIAŁ – 8r.śm., Władysław MUSIAŁ – int. od Jadwigii z Ro.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 23 MAJA 2010.

godz.900 + Aniela NAWROT – z ok. Dnia Matki – int. od dzieci z Rodzinami.

godz.1030(Niechmirów) – ZA PARAFIAN,

oraz Jubileusz 10.lecia Ślubu: Krzysztof i Agnieszka MIŁEK.

godz.1200 + Marianna i Czesław ŁUKOMSCY, zmarli z Rodziny ŁUKOMSKICH;

w 11r.śm., Marianny – int. od córki Leokadii z Rodziną.

Na Mszy Św. Chrzest: Weronika DRYGOWSKA.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

g.1500 Złoczew – 130.lecie OSP Złoczew.



INTENCJE MSZALNE

 

 

OD 10 DO 16 MAJA 2010.

Poniedziałek: 10.05.2010.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE:

+ Stanisław CIEŚLAK – z ok. Im.

Wtorek: 11.05.2010.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE:

+ Tadeusz WYRWAS – 1r.śm. – int. od brata Feliksa z Rodziną.

Środa: 12.05.2010.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE i NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Stanisław KOWALEWSKI – z ok. Im., - int. od żony z dziećmi.

+ Eugenia KAZIMIERSKA – 1r.śm.

+ Michał JANIK.

+ Stanisława(ona) i Józef WITKOWSCY; w 2r.śm., Stanisławy – int. od syna Pawła z Rodziną.

+ Bogdan KOWALCZYK – 5r.śm., - int. od mamy i siostry z Rodziną.

+ Tadeusz WYRWAS – 1r.śm., - int. od szwagierek: Jadwigii i Doroty z Rodzinami.

+ Weronika WLAZŁA – 4r.śm., Waleria WLAZŁA – 27r.śm., zmarli z Rodziny WLAZŁYCH.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od Czesława Wojewody z Rodziną.

+ Jan SZWED – int. od Krystyny i Michała Kolber wraz z Mamą.

+ Zofia JANIAK – int. od Bożeny Faltyn z Rodziną.

+ Czesław OSMELAK – int. od Rodziny Klubów.

+ Kazimiera KARBOWIAK – int. od Mieeczysława Świątczaka z synem.

+ Wacław Kazimierz SCIEBURA – int. od żony Ireny.

+ Stanisław ŁYSEK – int. od mieszkańców Sołectwa Broszki.

+ Władysław WRZOSEK – int. od Rodziny Kaletów i Wojewodów.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od Tadeusza i Danuty Śremskich z Rodziną.

+ Franciszek NAWROT – int. od Stanisława Banasiewicza z Rodziną.

+ Zofia MATUSIAK – int. od Rodziny Madalińskich z Sieradza.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Krystyny Hałubiec z Rodziną.

+ Aniela URBANIAK – int. od Rodziny Amróżkiewiczów z Gołuchowa.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od Rodziny Górków.

+ Janina KLUBA – int. od sąsiadów Plaszczyków.

+ Kazimiera MUSIAŁ – int. od wnuczka Tomka z Rodziną.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Oli z Rodziną.

+ Helena KRZYMIŃSKA – int. od Zosi i Geni z Rodzinami.

+ Marianna WÓJCIK – int. od syna Stanisława z żoną.

+ Witold PIECHOCKI – pół roku od śm. – int. od Rodziców.

+ Stanisław i Marianna PIECHOCCY.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

 

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla DARII.

- Do MB z prosbą o powrót do zdrowia dla ciężko rannego Kamila SPYCHAŁY

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla Wiesława SKÓRECKIEGO.

- Do MB z podziękowaniem za szczęśliwe urodzenie OLIWII z prośbą o bł. Boże dla niej i Jej mamy.

- Do MB z podziękowaniem za otrzymana łaski z prośbą o dalsze dla pewnej RODZINY.

- Do MB dziek-błag. w 66 r. urodzin Mamy JANINY – int. od dzieci.

- Do MB z prośbą o bł. Boże, zdrowie dla Zofii i Krzysztofa ŁUKOMSKICH – z ok. Im Zofii

– int. od wujka Kazimierza z żoną.

- Do MB dzięk.-błag. w 20 r. Ślubu: Henryk i Henryka OLBIŃSCY – int. od syna i córki.

- Do MB dzięk.-błag. w 30 r. urodzin Janusza KOWALCZYKA – int. od Rodziców i brata Łukasza.

Czwartek: 13.05.2010. NMP Fatimaskiej.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE:

+ Teodora(ona) WOJTCZAK – int. od Rodziny Saroskich.

Piątek: 14.05.2010. Św. Macieja, Apostoła, święto.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE:

+ Zofia i Franciszek KOWLACZYK, Władysława(ona) SIERADZKA,

Władysław PŁUCIENNIK, Jan KRÓLEWICZ – int. od Jerzego.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 15.05.2010. godz.1200 Odpust w Godynicach: Św. Zofii.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE:

- Do MB dzięk.-błag. w 18r. urodzin MILENY – int. od Rodziców i Rodzeństwa.

godz.1930(Wielgie) + Leon i Bronisława GĄSIOR; w 10r.śm. Leona – int. od dzieci z Rodzinami.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – NIEDZIELA 16 MAJA 2010.

godz.900 + Józef WLAZŁY – 9r.śm., Antoni, Franciszek, Marianna WLAZŁY.

godz.1030(Niechmirów) + Maria, Joanna i Feliks TĄDEL.

godz.1200 - ZA PARAFIANROCZNICA I KOMUNII ŚW. DZIECI KLAS III.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO MAJOWE.





INTENCJE MSZALNE

 

 

 

 

OD 3 DO 9 MAJA 2010.

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI – 3 MAJA 2010.

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI TRZECIEGO MAJA

godz.900 + Marian STĘPIEŃ – 10r.śm., - int. od zony z dziecmi.

godz.1030(Niechmirów) + Antoni, Franciszka, Józef, Kazimierz i Wanda FLORCZAK.

godz.1200 - Do MB dziek-błag. w 15.r. urodzin Kingi MAKOTA – int. od babci.

Na Mszy Św.: chrzest dziecka: Filip KRZEMIANOWSKI.

Po Mszy Św.: NABOŻENSTWO MAJOWE.

godz.1400(Wielgie) – ZA PARAFIAN.

Wtorek: 4.05.2010. Św. Florina, męczennika, wspomnienie.

godz.1730 - Do MB z prośbą o bł. Boże, powrót do zdrowia dla DARII z ok. I Komunii Św.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

+ Władysława i Wojciech PIETRYSZEK, Janina PIETRYSZEK.

Środa: 5.05.2010.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE i NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Ks. Kan. Zygmunt MIELCAREK – z ok. Im.

+ Stanisław CAŁY – z ok. Im. – int. od żony z Rodziną.

+ Stanisław BARDYN – z ok. Im., Józef i Józefa(ona) BARDYN.

+ Regina KACPEREK – 2r.śm., - int. od męża z dziećmi.

+ Stanisław MIKOŁAJCZYK – z ok. Im., - int. od żony z Rodziną.

+ Stanisława(ona), Leon i Mieczysław SAROWSCY; z ok. Im., Stanisława.

+ Zygmunt WOJTALA – z ok. Im., - int. od żony i dzieci z Rodzinami.

+ Janina, Stanisław, Władysław ŻBIK,

+ Władysława(ona), Zygmunt, Władysław WOJTALA.

+ Irena MUSIAŁ – int. od siostry Heleny.

+ Stanisław KOLANEK – z ok. Im., zmarli z Rodziny KOLANKÓW i MIELCZARKÓW,

+ Anna i Zofia AMBROSZCZYK, Józef GRACZYK, Dusze w czyśćcu cierpiące.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od sąsiadów Górskich z Jakubem.

+ Jan SWZWED – int. od chrześnicy Krystyny z Rodziną.

+ Zofia JANIAK – int. od wnuka Marcina i Jacka z Rodziną.

+ Czesław OSMELAK – int. od Rodziny Sobczaków.

+ Kazimiera KARBOWIAK – int. od Haliny Całej.

+ Stanisław ŁYSEK – int. od Szmacińskich.

+ Władysław WRZOSEK – int. od Rodziny Świerczewskich.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od teściowej Leonii Kolanek.

+ Franciszek NAWROT – int. od Olejników z Oleśnicy.

+ Zofia MATUSIAK – int. od Rodziny Nawrotów i Bednarków.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od wnuka Mariusza z żona i prawnuczką Kamilą.

+ Aniela URBANIAK – int. od wnuczka Grzegorza z Rodziną.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od Kozłowskich z mamą.

+ Janina KLUBA – int. od Antoniego Nawrota i Rodziny Dobruchowskich.

+ Kazimiera MUSIAŁ – int. od Zenona z małżonką Musiał.

+ Idzi STĘPEIŃ – int. od chrześniaka Witolda Skóreckiego z rodziną.

+ Helena KRZYMIŃSKA – int. od danieli Kurowskiej z Rodziną.

+ Marianna WÓJCIK – int. od Menclów z Niechmirowa.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI – w 5 rocz. wyboru na Stolicę Piotrową.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla DARII.

- Do MB z prosbą o powrót do zdrowia dla ciężko rannego Kamila SPYCHAŁY – int. od dziadków z Wielgiego.

- Prośba o pobłogosławienie Członkom naszej Rodziny oraz obdarzenie Jej duchową pomocą Matki Boskiej

– prosi Mariola Szablweska.

- Do MB z prośbą o zdrowie i bł. Boże dla Stanisław JASIANKA.

- Do MB dziek-błag. w 20. r. Ślubu: Małgorzata i Jacek PAGACZ – int. od Rodziców i całej Rodziny.

- Do Mb z prosbą o zdrowie i bł. Boże dla ZYGMUNTA i DANIELI z ok. Im., - int. od Rodziców.

- Do Mb zdziek.-błag. w 18r. rocz. urodzin Katarzyny JAWORSKIEJ – int. od Rodziców.

Czwartek: 6.05.2010. Św. Apostołów Filipa i Jakuba, święto. I Czwartek Miesiąca.

godz.800 Odwiedziny CHORYCH.

godz.1700(Wielgie) + Stanisława i Stanisław FIJAŁKOWSCY, Władysława, Józef JANIAK.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE:

+ Teodora(ona) WOJTCZAK – int. od bratowej Anny z Rodziną.

Piątek: 7.05.2010. I Piątek Miesiąca. godz.800 Odwiedziny CHORYCH.

godz.1600(Niechmirów) – Do MB o bł. Boże dla Ks. Prob. Z ok. Im., - int. odKŻR Niechmirów.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

+ Krzysztof SKURECKI – 25r.śm., Stanisław SKURECKI – z ok. Im.,

oraz Stanisław, Cecylia FRASZCZYK, zmarli z całej Rodziny FRASZCZYKÓW, dziadków MACURKÓW, Bolesław i Henryk ŁAKOMIAK, Wojciech, Stafania KAZIMIERCZAK.

Sobota: 8.05.2010. Św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski, uroczystość.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

+ Stanisław PĘDZIWIATR – z ok. Im., Antonina, Walenty PEDZIWIATR.

godz.1600(Wielgie) + Jan, Stanisław, Feliks, Tadeusz, Jan, Franciszka, Stanisława,

Krystyna FIJAŁKOWSCY, Marianna, Józef NAWROCCY – int. od Rodziny.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 9 MAJA 2010.

UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚW. DZIECI KLAS II.

godz.730(Niechmirów) + Janina STĘPIEŃ – 11r.śm., Ignacy STĘPIEŃ.

godz.900 + Sylwestr WLAZŁY – 13r.śm.

Po Mszy Św.: NABOŻEŃSTWO MAJOWE.

godz.1030 I KOMUNIA ŚW. DZIECI KLAS IIZA PARAFIAN.




 

 

INTENCJE MSZALNE

OD 26 KWIETNIA DO 2 MAJA 2010.

Poniedziałek: 26.04.2010.

godz.1800 + Wincenty i Ewa WLAZŁY; w 20r.śm., Wincentego.

Wtorek: 27.04.2010. Peregrynacja relikwii św. Jana Vianneya w Diecezji Kaliskiej.

godz.1030(Wieruszów)ZA PARAFIAN.

godz.1800(Wieruszów) – O powołania Kapłańskie z naszej Parafii.

Środa: 28.04.2010.

godz.1800 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Stanisława(ona) KUPIS – 10r.śm., Stanisław KUPIS – 5r.śm., - int. od dzieci.

+ Władysława(ona) SIERADZKA – 3r.śm., Michał SIERADZKI – 26r.śm.

+ Antoni SÓJKA – 8r.śm., Władysława(ona) SÓJKA.

+ Marian WLAZŁY – z ok. ur i Im.

+ Pelagia i Ignacy MIKOŁAJCZYK.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od Rodziców i babci Leonii.

+ Jan SZWED – int. od sąsiada Władysława Palucha z Rodziną.

+ Zofia JANIAK – int. od Rodziny Witczaków z Milejowa.

+ Czesław OSMELAK – int. od Rodziny Marcinkowskich.

+ Kazimiera KARBOWIAK – int. od koleżanki Jadwigi Szwed.

+ Stanisław ŁYSEK – int. od rodziny Wawrzyniaków i Świętczaków.

+ Władysław WRZOSEK – int. od Rodziny Jamrozy.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od prawnuczka Mateusza z Mamą.

+ Franciszek NAWROT – int. od Rodziny Dobruchowskich.

+ Zofia MATUSIAK – int. od Banasiewiczów i Pędziwiatrów.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od syna Włodzimierza z żoną i dziećmi.

+ Aniela URBANIAK – int. od Barbary Kaczmarek z Sieradza.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od Rodziny Potyrałów z Sieradza.

+ Janina KLUBA – int. od Janiny Sobczak.

+ Kazimiera MUSIAŁ – int. od teściów Nowaków.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Rodziny Wójciaków z Sieradza.

+ Helena KRZYMIŃSKA – int. od Czesława Kuźnika z żoną.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI – w 5 rocz. wyboru na Stolicę Piotrową.

- Do MB z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Pani Katechetki Katarzyny MAJDA – z ok. Im.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla DARII.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia i bł. Boże dla RADOSŁAWA.

- Do MB dzięk.-błag. w 16 r. urodzin: Jakub GRZELAK – int. od Rodziców i sióstr.

- Do MB dzięk.-błag w 18.r. urodzin: Adrian ŚWITAŁA – int. od babci, chrzestnej z Jesiką.

- Do MB z prośbą o szczęśliwe zdanie matury i dary Ducha Św. dla ŁUKASZA.

- Do MB dzięk.błag w 75r. urodzin: Stanisław OLEJNIK.

- Do MB dzięk.-błag. w 80r. urodzin pewnej OSOBY – int. od dzieci z Rodzinami.

- Do MB dzięk.-błag w 90r. urodzin dla Olimpii MAŚLAK.

Czwartek: 29.04.2010. Św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy, święto.

Dzień Męczeństwa Duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej.

godz.1800 + Stanisław GAIK – int. od Uczestników Pogrzebu.

Piątek: 30.04.2010.

godz.1800 - Do MB dzięk.-błag w 55r. Ślubu: Wacława i Marian JANIAK – int. od dzieci z Ro.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 1.05.2010. Św. Józefa, rzemieślnika. Święto Pracy.

godz.1300 Chrzest dziecka: Rafał MENCEL.

godz.1800 NABOŻEŃSTWO MAJOWE:

+ Stanisława(ona) WIKA – z ok. Im. – int. od wnucząt z Rodzinami.

godz.1930(Wielgie) – Do MB dzięk.-błag. w 20 r. Ślubu: Agnieszka i Roman KUŹNIK.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 2 MAJA 2010.

DZIEŃ FLAGI RP

godz.900 + Ks. Kan. Zygmunt MIELCAREK – z ok. Im.

oraz w Intencji STRAŻAKÓW OSP z terenu Parafii Stolec i Gminy Złoczew z ok.Św. Floriana.

godz.1030(Niechmirów) – ZA PARAFIAN oraz „roczek”: Zuzanna POLAK.

godz.1200 + Stanisława(ona) PIETRUS – 4r.śm., - int. od dzieci.

Po Mszy Sw.: NABOŻEŃSTWO MAJOWE.







INTENCJE MSZALNE

 

 

 

 

 

 

 

OD 19 DO 25 KWIETNIA 2010.

Poniedziałek: 19.04.2010. 5 r. wyboru kard. Józefa Ratzingera na Papieża Benedykta XVI.

godz.1800 + Zygmunt GOLIŃSKI – int. od Uczestników Pogrzebu.

Wtorek: 20.04.2010.

godz.1800 + Zofia i Stefan KRÓLEWICZ; w 6r.śm., Zofii – int. od syna Leszka z Rodziną.

Środa: 21.04.2010.

godz.1800 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Marianna KORC – 1r.śm. – int. od syna Czesława z żoną.

+ Zofia i Józef GLIŃSCY; w 3r.śm., Zofii – int. od córek.

+ Władysław KARBOWIAK – 18r.sm. – int. od córki Jadwigii z Rodziną.

+ Jerzy KLUBA – z ok. Im.

+ Teresa ŚWIĘTCZAK – int. od Rodziny Lorczyków.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od kuzynki Agnieszki z Rodziną.

+ Jan SZWED – int. od Rodziny czapników z Łeszczyna.

+ Zofia JANIAK – int. odbratowej Genowefy, Rodziny Świątków i Juszczaków.

+ Czesław OSMELAK – int. od Rodziny Stokoskich z Masłowic.

+ Kazimiera KARBOWIAK – int. od Rodziny Dąbków i Marczaków.

+ Wacław Kazimierz SCIEBURA – int. od Rodziny Świętczaków z bloku w Niechmirowie.

+ Stanisław ŁYSEK – int. od Sosinów.

+ Władysław WRZOSEK – int. od Haliny i marka Niciejewskich.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od wnuczka Sylwestra z Rodziną.

+ Franciszek NAWROT – int. od brata Antoniego.

+ Zofia MATUSIAK – int. od Antoniego Nawrota z Rodziną Dobruchowskich.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Wacławy Bondas.

+ Aniela URBANIAK – int. od Rodziny Łukawskich z Sieradza.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od sąsiadów Gabrysiaków.

+ Janina KLUBA – int. od Rodziny Ławniczków z babcią.

+ Kazimiera MUSIAŁ – int. od Pracowników Gimnazjum Nr 3 w Sieradzu.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od siostry Wiesławy z mężem.

+ Helena KRZYMIŃSKA – int. od Rodziny Różańskich.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI – w 5 rocz. wyboru na Stolicę Piotrową.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla DARII.

- Do MB dzięk.-błag. w 16 r. urodzin: Jakub GRZELAK – int. od Rodziców i sióstr.

Czwartek: 22.04.2010.

godz.1800 + Helena KRZYMIŃSKA – int. od Uczestników Pogrzebu.

Piątek: 23.04.2010. Uroczystość Św.Wojciecha, biskupa, męczennika, Patrona Polski.godz.1200 Suma Odpustowa w Burzeninie.

godz.1800 + Teresa HALAMUS – int. od Rodziny Halamusów i Panków.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 24.04.2010.

godz.1900 + Marianna KORC – 1r.śm. – int. od dzieci z Rodzinami.

godz.1930(Wielgie) + Kazimiera(ona) ŚWIĄTCZAK – 2r.śm.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25 KWIETNIA 2010.

Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania.

godz.900 -ZA PARAFIAN,

oraz Do MB dzięk.-błag. w 50r. urodzin Marioli PROZNER.

godz.1030(Niechmirów) + Józef i Anna WICZOREK; w 14r.śm., Józefa.

godz.1200 + Józef, Natalia, Wojciech i Antonina MAKOTA.

 



INTENCJE MSZALNE

 

OD 12 DO 18 KWIETNIA 2010.

Poniedziałek: 12.04.2010 Dzień Świętości Kapłańskiej Diecezji Kaliskiej.

godz.1200 Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu – ZA PARAFIAN.

godz.1800 Msza Św. Żałobna:

+ Prezydent Polski Lech KACZYŃSKI i Maria KACZYŃSKA,

+ Prezydent Polski na Uchodźstwie Ryszard KACZOROWSKI,

i wszystkie OFIARY katastrofy samolotu prezydenckiego.

Wtorek: 13.04.2010.

godz.1800 + Janina KLUBA – int. od Uczestników Pogrzebu.

Środa: 14.04.2010.

godz.1800 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Prezydent Polski: + Lech KACZYŃSKI i + Maria KACZYŃSKA.

+ b.Prezydent Polski na Uchodźstwie: + Ryszard KACZOROWSKI.

+ OFIARY katastrofy samolotu PREZYDENCKIEGO.

+ Grzegorz RZEPECKI – int. od chrzestnej z Rodziną.

+ Janina ŁUKASIEWICZ – int. od rodziny Nowaków.

+ Leokadia STANIS – int. od męża z dziećmi.

+ Zofia MATUSIAK – int. od wnuka Artura.

+ Józef SUCHOŃ – 9r.śm. – int. od rodziny.

+ Teresa ŚWIĘTCZAK – int. od Rodziny Świętczaków ze Złoczewa.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od cioci Kołodziej z Rodziną.

+ Jan SZWED – int. od siostrzenicy Jolanty i Aliny.

+ Władysław GIBKI – int. od Zimorskich i Rajów.

+ Weronika PŁACZEK – int. od Dybkowej i Chałubkowej.

+ Zofia JANIAK – int. od brata Czesława z Rodziną.

+ Czesław OSMELAK – int. od OSP Łeszczyn.

+ Kazimiera KARBOWIAK – int. od syna Mariana z Rodziną.

+ Wacław Kazimierz SCIEBURA – int. od Geni z mężem i Sylwestra z Rodziną.

+ Stanisław ŁYSEK – int. od szefostwa i pracowników sklepu w Broszkach.

+ Władysław WRZOSEK – int. od teściów Eliasików z Rodziną.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od wnuczka Romana z Rodziną.

+ Franciszek NAWROT – int. od Rodziny Sucherskich.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od syna Janusza z żoną.

+ Aniela URBANIAK – int. od Rodziny Kubackich ze Złoczewa.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od firmy pogrzebowej „Atena”.

+ Janina KLUBA – int. od wnuczki Justyny z mężem.

+ Kazimiera MUSIAŁ – int. od teściów Zdzieszków ze Złoczewa.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od żony Barbary.

+ Helena KRZYMIŃSKA int. od męża Jana.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla DARII.

- Do MB dzięk.-błag. w 18.r. urodzin Martyny KOLANEK – int. od Mamy i siostry.

- Do MB dzięk-błag. w 1.r. Ślubu: Agnieszka i Michał HADRYŚ – int. od babci Jadzi.

- Do MB dzięk-błag. w 50.r. Ślubu: Janina i Walter ROSIŃSCY – int. od dzieci z Rodzinami.

Czwartek: 15.04.2010.

godz.1800 + Kazimiera MUSIAŁ – int. od Uczestników Pogrzebu.

Piątek: 16.04.2010.

godz.1800 + Stanisław TOMCZYK – 1r.śm., - int. od Rodziny Kowalewskich.

Po Mszy Św. : Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 17.04.2010.

godz.1500 Chrzest dziecka: Bartłomiej Damian WOŹNIAK.

godz.1600 Ślub z Mszą Św.: Agnieszka BOROWIAK i Krzysztof ŚWISTEK.

godz.1800ZA PARAFIAN ( z dn. 18.04.2010).

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 18 KWIETNIA 2010.

godz.900 - Do MB dzięk-błag. w 20r. Ślubu ZOFII i JERZEGO – int. od synów.

godz.1030(Niechmirów) + Stefan KARLIŃSKI – 3r.śm.,

zmarli Rodzice KARLIŃSCY i TUCHOWSCY.

godz.1200 + Kazimiera BANASIEWICZ – 2r.śm.

Po Mszy Św.: Chrzest dziecka: Michał Jerzy TRONINA.

godz.1400(Wielgie) + Feliks FIJAŁKOWSKI – 18r. śm.





INTENCJE MSZALNE

 

 

 

 

 

OD 6 DO 11 KWIETNIA 2010.

Wtorek Wielkanocny: 6.04.2010.

godz.1300 Pogrzeb: + Idzi STĘPIEŃ.

godz.1800 + Władysław GIBKI – int. od żony Józefy.

Środa Wielkanocna: 7.04.2010.

godz.1800 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Stanisław POLAK – 15r.śm.

+ Władysława(ona) SUFLETA – 5r.śm., Stanisław SUFLETA – 18r.śm.

+ Zofia i Stanisław GAJEWSCY, zmarli z Rodziny SUFLETÓW.

+ Stanisław KACZMAROWSKI – 20r.śm., Zofia KACZMAROWSKA – 10r.śm.

+ Beata i Paweł SOŚNICCY – int. od synów: Jakuba i Macieja.

+ Teresa ŚWIĘTCZAK – int. od sąsiadki Ireny.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od kuzynki ani z Rodziną.

+ Witold PIECHOCKI – int. od Rodziny Orzelskich z Wielunia.

+ Jan SZWED – int. od sąsiadów Zmysłowskich.

+ Władysław GIBKI – int. od Bolesława i Zofii Ramuś z Rodziną.

+ Weronika PŁACZEK – int. od Mieczysława Świętczaka.

+ Zofia JANIAK – int. od Rodziny Nawrockich ze Stolca.

+ Krzysztof DANKOWSKI – int. od klasy II g z Pierwszego LO w Sieradzu.

+ Czesław OSMELAK – int. od kumotra Zenka z Rodziną.

+ Kazimiera KARBOWIAK – int. od teściów Wyrwasów.

+ Wacław Kazimierz SCIEBURA – int. od Mariana Fikusa i Teresy Śnieg z Rodzinami.

+ Marianna OLBIŃSKA – int. od wnuczki Justyny z Rodziną.

+ Stanisław ŁYSEK – int. od kolegi Kazimierza Buchli z Rodziną.

+ Władysław WRZOSEK – int. od syna Zenona z Rodziną.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od wnuczki Edyty z Rodziną.

+ Franciszek NAWROT – int. od siostrzeńca Andrzeja Ziółkowskiego z Rodziną.

+ Zofia MATUSIAK – int. od chrześnicy Eli z Rodziną.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Tadeusza Palucha i Rodziny Osmelaków.

+ Aniela URBANIAK – int. od chrześnicy Marii z Rodziną.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od syna Piotra z Rodziną.

+ Janina KLUBA – int. od wnuczki Iwony z Rodziną.

+ Kazimiera MUSIAŁ – int. od teściów Zdzieszków ze Złoczewa.

+ Idzi STĘPIEŃ – int. od Marianny Jędrzejczak z Rodziną.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla DARII.

- Do MB dzięk.-błag. w 1.rocz. urodzin: Julia KĘDZIERA – int. od Rodziców.

- Do MB dzięk.-błag. w 25.r. Ślubu: Halina i Paweł BALCERZAK.

- Do MB dzięk.-błag. w 13 rocz. Trzeźwości JANA.

Czwartek Wielkanocny: 8.04.2010.

godz.1800 + Kazimierz RUDZKI – int. od żony Marii.

Piątek Wielkanocny: 9.04.2010.

godz.1800 + Henryk DĄBROWSKI, zmarli Rodzice WITKOWSCY: Władysław i Bronisława

– int. od Rodziny Kowalewskich.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota Wielkanocna: 10.04.2010.

godz.1800 + Franciszek NAWROT – int. od żony Marianny.

godz.1930(Wielgie) rez. P. Irena Kutyła.

godz.2100 Modlitewne czuwanie w intencji Sługi Bożego Jana Pawła II.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – 11 KWIETNIA 2010.

ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

godz.900 + Jan ŁUKOMSKI – 5r.śm., Janina ŁUKOMSKA – int. od dzieci z Rodzinami.

godz.1030(Niechmirów) + Eugeniusz NAWROT.

godz.1200 -ZA PARAFIAN;

na Mszy Św. chrzty dzieci: Oliwia KOWALCZYK i Mateusz URBANIAK.





INTENCJE MSZALNE

 

 

 

 

OD 29 MARCA DO 5 KWIETNIA 2010.

Wielki Poniedziałek: 29.03.2010.

godz.1800 + Stefania GIBKA – int. od Uczestników Pogrzebu.

Wielki Wtorek: 30.03.2010. g.800 Odwiedziny CHORYCH.

godz.1800 W pewnej Intencji.

Wielka Środa: 31.03.2010. g.800 Odwiedziny CHORYCH.

godz.1800 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Władysław MAŚLAK – 15r.śm., Czesław MAŚLAK – 5r.śm.

+ Kamila TOMCZYŃSKA – z ok. Im.

+ Bronisław ZGODA – int. od Rodziny Krzemianowskich.

+ Kazimierz JAMROZY – int. od całej Rodziny Dzwoniarkiewiczów oraz Mirka i Geni.

+ Kazimierz RUDZKI – int. od kuzynki Pelagi Musiała z Rodziną.

+ Teresa ŚWIĘTCZAK – int. od Pracowników Liceum Społecznego w Sieradzu.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od cioci Zosi.

+ Witold PIECHOCKI – int. od Pelagii i Tadeusza LAMORSKICH z dziećmi: Władysławem, Elżbietą i Anetą.

+ Jan SZWED – int. od siostrzenicy Bożeny.

+ Zygmunt GOLIŃSKI – int. od Pracowników i uczniów Szkoły Podstawowej w Wielgiem.

+ Władysław GIBKI – int. od Agnieszki Kaczmarek z Rodziną ze Złoczewa.

+ Weronika PŁACZEK – int. od Rodziny Gonerów i Paprotów.

+ Zofia JANIAK – int. od teściów Bilskich i Małgorzaty Wrzosek z Rodziną.

+ Krzysztof DANKOWSKI – int. od Rodziny Maciejewskich.

+ Stanisław GAIK – int. od wnuczki Ilony z mężem i prawnuczkami: Hubercikiem i Filipkiem.

+ Czesław OSMELAK – int. od Rodziny Zmysłowskich z Wielkiej Wsi.

+ Kazimiera KARBOWIAK – int. od córki Ireny z mężem i dziećmi.

+ Wacław Kazimierz SCIEBURA – int. od kuzyna Stanisława z Rodziną.

+ Marianna OLBIŃSKA – int. od Rodziny Urbaniaków z Szynkielowa.

+ Stanisław ŁYSEK – int. od Rodziny Drożdżyńskich ze Złoczewa.

+ Władysław WRZOSEK – int. od teściowej Pelagii Frankowskiej.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od syna Mariana z żoną.

+ Franciszek NAWROT – int. od wnuczka Grzegorza z Rodziną.

+ Zofia MATUSIAK – int. od syna Włodzimierza.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Józefa i Janiny Hałubiec.

+ Aniela URBANIAK – int. od Rodziny Woźniaków.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od wnuka Tomka z żoną.

+ Janina KLUBA – int. od syna Andrzeja z Rodziną.

+ Kazimiera MUSIAŁ – int. od syna Leszka z żoną i dziećmi.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla DARII.

TRIDUUM PASCHALNE

Czwartek Wielkiego Tygodnia: 1.04.2010. – MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ.

godz.1800 + Zmarli Kapłani, którzy pracowali w naszej Parafii i o Powołania Kapłańskie oraz za Kapłanów, którzy pochodzą z naszej Parafii.

WIELKI PIĄTEK MĘKI PAŃSKIEJ: 2.04.2010.

godz.1800 LITURGIA MĘKI i ŚMIERCI PAŃSKIEJ – ADORACJA KRZYŻA.

Wielka Sobota: 3.04.2010.

godz.1800 WIGILIA PASCHALNA:

+ Tomasz i Antonina ANTOSIAK, Marianna ANTOSIAK.

NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

4 KWIETNIA 2010. – WIELKANOC 2010.

godz.600 REZUREKCJA – ZA PARAFIAN.

godz.1030(Niechmirów) Do MB dzięk.-błag. w 18.r.urodzin: Mariusz MACUGA – int. dziadków.

godz.1200 + Teresa ŻELEŹNA – 3r.śm.

Chrzty dzieci: Dominik PISZCZAŁKA i Filip Marian NICIEJEWSKI.

godz.1400(Wielgie) + Władysław KUŹNIK – 13r.śm.,

zmarli Jego rodzice: Apolonia i Władysław KUŹNIK.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 5 KWIETNIA 2010.

godz.900 + Teodora(ona), Adam i Kazimierz ŚWIĘTCZAK.

godz.1030(Niechmirów) + Irena LIBNER – 1r.śm., Stanisław LIBNER – int. od córek.

godz.1200 - Do MB z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Kingi DROŻDŻYŃSKIEJ

w 6r.urodzin – int. od Taty.

godz.1400(Wielgie) + Franciszek, Jan, Franciszka WŁODARCZYK,

Władysław, Franciszka CŁAPA.





INTENCJE MSZALNE

OD 22 DO 28 MARCA 2010.

Poniedziałek: 22.03.2010.

 

godz.1700 + Józefa(ona) BARAN – int. od Uczestników Pogrzebu.

Wtorek: 24.03.2010. Spowiedź Św. w Godynicach.

godz.700 + Władysław GIBKI – int. od syna Zbigniewa.

Środa: 24.03.2010. Narodowy Dzień Życia. Spowiedź Św. w Kliczkowie.

godz.1700 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Władysława(ona) i Czesław KOWALCZYK; w 18r.śm., Władysławy.

+ Józef OLBIŃSKI – z ok. Im., - int. od syna Stanisława z żoną.

+ Zenobia TOMCZYK – int. od brata Józefa.

+ Józef KAŁUZIŃSKI – z ok. Im., Janina KAŁUZIŃSKA – int. od dzieci.

+ Józef i Waleria MIELCAREK, brat Józef MIELCAREK,

+ Józef GRACZYK, zmarli z Rodziny.

+ Kazimierz KACZMAREK – 6r.śm.

+ Józef i Anna BOCIAN.

+ Ludwik JANIK.

+ Józef i Józefa TEODORCZYK – int. od córki z Rodziną.

+ Lucjan KOWALSKI – int. od żony z Rodziną.

+ Stefania GIBKA – int. od Pracowników Internatu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Sieradz

+ Kazimierz JAMROZY – int. od chrześnicy Agnieszki z Pawłem.

+ Kazimierz RUDZKI – int. od Wandy Stasiak z Rodziną.

+ Teresa ŚWIĘTCZAK – int. od Rodziny Drygowskich i Obrzutów.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od cioci Wacławy i wuja Leona.

+ Witold PIECHOCKI – int. od całej rodziny Kratów.

+ Jan SZWED – int. od chrześnicy Elżbiety z Rodziną.

+ Zygmunt GOLIŃSKI – int. od Nauczycieli i Emerytów Szkoły Podstawowej w Wielgiem.

+ Władysław GIBKI – int. od sąsiadów Nowaków.

+ Weronika PŁACZEK – int. od Rodziny Rożków.

+ Zofia JANIAK – int. od Rodziny Nawrockich z Filipola.

+ Krzysztof DANKOWSKI – int. od Pietrasików z Zapowiednika.

+ Stanisław GAIK – int. od wnuka Pawła z Rodziną.

+ Czesław OSMELAK – int. od Rodziny Wyrwasów.

+ Kazimiera KARBOWIAK – int. od Jerzego Halamusa z Rodziną.

+ Wacław Kazimierz SCIEBURA – int. od sąsiadów Krzywania.

+ Marianna OLBIŃSKA – int. od wnuka Darka z Rodziną.

+ Stanisław ŁYSEK – int. od Rodziny Pędziwiatrów i Krzemianowskich.

+ Władysław WRZOSEK – int. od wnuka Romana z Rodziną.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od Rodziny Konstaciaków.

+ Franciszek NAWROT – int. od wnuczki Kasi z mężem.

+ Zofia MATUSIAK – int. od córki Haliny z mężem.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od Janusza Mielcarka z żoną i dziećmi z Kujaw.

+ Aniela URBANIAK – int. od Janiny Gibkiej z Rodziną.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od wnuka Marcina z Rodziną.

+ Janina KLUBA – int. od córki Halinki z Rodziną.

+ Kazimira MUSIAŁ – int. od syna Jana z Rodziną.

+ Marianna i Feliks MĄDRASZEK, Stanisława, Tomasz, Henryk CHAŁUBIEC.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikacje i kanonizacje Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla DARII.

- Do MB dzięk.-błag. z prośbą o zdrowie, opiekę Anioła Stróża w 7r. ur. Mikołaja KOWALCZYKA

- Do MB dzięk.-błag. w 18.r. urodz.: Mateusz AKSAMITOWSKI – int., od Rodziców i Rodzeństwa.

- Do MB z prośbą o bł. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Ks. Prob. Zbigniewa z ok. Im., - Int.

od mieszkańców Sołectwa Niechmirów.

- Do MB z prośbą o potrzebne łaski dla Ks. Prob. Zbigniewa w Roku Kapłańskim i w 8r. przybycia

do Parafii oraz z ok. Im., - int. od Koła Żywego Różańca Stolec.

Czwartek: 25.03.2010. Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości Życia.

godz.1700 + Kazimierz JAMROZY – int. od córki Justyny z Mirosławem.

Piątek: 26.03.2010.

godz.1700 DROGA KRZYŻOWA:

+ Sławomir CAŁY – 7r.śm., - int. od żony z dziećmi.

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 27.03.2010.

godz.1700 + + Władysława DOMAGALSKA – int. od Uczestników Pogrzebu.

godz.1800(Wielgie) + Władysław CŁAPA – 1r.śm., - int. od brata Marka z Rodziną.

godz.1930 KATECHEZA PRZEDMAŁŻEŃSKA.

NIEDZIELA PALMOWA – 28 MARCA 2010.

Przejście na czas Letni.

godz.900 + Józef WLAZŁY – 2r.śm., - int. od Rodziny.

godz.1030(Niechmirów) + Franciszek i Jadwiga MACIEJEWSCY.

godz.1200 - ZA PARAFIAN.

Po Mszy Św.: GORZKIE ŻALE.

godz.1800 DROGA KRZYŻOWA ulicami STOLCA.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


INTENCJE MSZALNE

OD 15 DO 21 MARCA 2010.

Poniedziałek: 15.03.2010 Spowiedź Św. w Brąszewicach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

godz.700 + Stanisław PĘDZIWIATR – int. od Feliksa Bartosa z Rodziną.

Wtorek: 16.03.2010. Dzień modlitewnej pamięci o Słudze Bożym Janie Pawle II.

Spowiedź Św. w Burzeninie.

godz.1300 Pogrzeb: + Kazimiera MUSIAŁ.

Środa: 17.03.2010.

godz.1700 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Ks. Kan. Edmund PUTERCZAK.

+ Zenobia TOMCZYK – int. od brata Wiesława.

+ Janina i Zygmunt CICHOCCY; w 18r.śm., Zygmunta i w 22.r.śm., Janiny.

+ Michał i Rozalia WITKOWSCY.

+ Józef i Józefa(ona) SOSIN.

+ Józef i Józefa(ona) CAŁY – int. od dzieci z Rodzinami.

+ Marianna i Walety PALUCH; w 21r.śm., Marianny.

+ Józef CŁAPA – 7r.śm. i z ok. Im., zmarli z Rodziny MIKOŁAJCZYKÓW.

+ Marianna PALUCH.

+ Eugeniusz MUSIAŁA – 25r.sm., - int. od żony z Rodziną.

+ Józef DOMAGALSKI – z ok. Im., Władysława DOMAGALSKA – int. od dzieci z Rodzinami.

+ Tadeusz ROBASZEK – 2r.śm.

+ Józef KOŁA – 6r.sm., - int. od żony.

+ Józef KOLANEK – int. od syna Jarosława z żoną.

+ Józef KUŹNIK – z ok. Im., - int. od żony z Rodziną.

+ Kazimierz JAMROZY – int. od sąsiadów Olbińskich.

+ Kazimierz RUDZKI – int. od Rodziny Jana Kupczaka.

+ Teresa ŚWIĘCZAK – int. od chrześniaka Zbyszka z Rodziną.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od kolegi Daniela z Anią.

+ Witold PIECHOCKI – int. od Rodziny Marczaków i Dąbków.

+ Jan SZWED – int. od siostry Józefy z synem Tadeuszem.

+ Zygmunt GOLIŃSKI – int. od Rodziny Pleśniaków z Hyżnego.

+ Władysław GIBKI – int. od Heleny Maślak z Rodziną.

+ Weronika PŁACZEK – int. od Misiaków i Krzyżańskich.

+ Zofia JANIAK – int. od wnuka Kamila.

+ Krzysztof DANKOWSKI – int. od Rodziny Gaikow.

+ Stanisław GAIK – int. od sąsiadki Marii Rudzkiej z synem Adrianem.

+ Czesław OSMELAK – int. od Rodziny Szremskich.

+ Kazimiera KARBOWIAK – int. od sąsiadów Całych i Bednarków.

+ Wacław Kazimierz SCIEBURA – int. od sąsiadów Wilków.

+ Marianna OLBIŃSKA – int. od Henryka Olbińskiego z Rodziną.

+ Stanisław ŁYSEK – int. od kolegi Józefa.

+ Władysław WRZOSEK – int. od syna Lucjana z Rodziną.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od Danuty Wesołowskiej z Rodzina.

+ Franciszek NAWROT – int. od Rodziny Nowaków.

+ Zofia MATUSIAK – int. od Rodziny Paprotów.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od teściowej Heleny Mielcarek.

+ Aniela URBANIAK – int. od Kowalczyków z Gronowa.

+ Janina KLUBA – int. od syna Ryszarda z Rodziną.

+ Stanisława(ona) i Andrzej KLUBA – int. od wnuczek z Poznania.

+ Stanisława(ona) MACUREK – 30r.śm., Andrzej MACUREK, zmarli z Rodziny JASIANKÓW.

+ Józef STĘPIEŃ – 1r.śm., - int. od brata Idziego.

+ Michalina i Józef ANTCZAK, Wiesław SKOWRON; z ok. Im. Józefa.

+ Józef STAFAŃSKI – z ok. Im.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla DARII.

- Do MB z prośbą o bł. Boże i zdrowie dla Józefa JASIANKA – z ok. Im.

- Do MB z prośbą o bł. Boże, opiekę i potrzebne łaski dla Izabelii CHOJNACKIEJ – z ok. Im.

- Do MB z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Ks. Prob. Zbigniewa – z ok. Im., - int. od m. Koźlin.

- Do MB z prośbą o Bł. Boże i obfitość łask dla ks. Prob. Zbigniewa – ok. Im., - int. od Chórzystów i P. Organisty.

- Do MB z prośbą o zdrowie i Bł. Boże dla ks. Prob. Zbigniewa z Ok. Im. – int. od mieszkańców Wielgiego.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ks. Prob. Zbigniewa z ok. Im., - int. od mieszkańców Sołectwa Niechmirów.

Czwartek: 18.03.2010.

godz.1700 + Edward ARMANOWSKI – z ok. Im., - int. od żony z dziećmi.

Piątek: 19.03.2010. UROCZYSTOŚĆ ŚW. JÓZEFA – OBLUBIEŃCA NMP.

godz.1700 DROGA KRZYŻOWA:

+ Józef KACPEREK – z ok. Im. – int. od żony z Rodziną.

Po Mszy Św.: Litania do Św. Józefa.

Sobota: 20.03.2010. Spowiedź Św. w Pyszkowie.

godz.1400 + Janina KLUBA oraz o bł. Boże dla Kazimierz KLUBA – int. od dzieci i wnucząt.

godz.1700 - Do MB z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla Rodziny ŁUKOMSKICH.

godz.1800(Wielgie) + Stanisława(ona) CZYSZEK – int. od Rodziny Migdałów z Wielgiego.

godz.1930 KATECHEZA PRZEDMAŁŻEŃSKA.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21 MARCA 2010.

Pierwszy dzień wiosny.

godz.900 + Antoni WOJEWODA – 2r.śm., - int. od corki Zofii z Rodziną.

godz.1030(Niechmirów) + Stanisław KONIECZNY – 4r.śm., - int. od żony z Rodziną.

godz.1200 -ZA PARAFIAN

oraz Roczek: Julia Monika PISZCZAŁKA – int. od Rodziców i dziadków.

Po Mszy Św.: GORZKIE ŻALE.




INTENCJE MSZALNE

OD 8 DO 14 MARCA 2010.


Poniedziałek: 8.03.2010. Międzynarodowy Dzień Kobiet. Spowiedź Św. w Brzeźnio.

godz.700 + Marian DRYGOWSKI – int. od wnuków: Edyty, Rafała i Ani.

Wtorek: 9.03.2010. Spowiedź Św. w Złoczewie.

godz.700 + Zenobia TOMCZYK – int. od brata Wiesława.

Środa: 10.03.2010.

REKOLEKCJE SZKOLNE dla Dzieci ze Szkół Podstawowych:

godz.900 Nabożeństwo Słowa Bożego.

godz.1700 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Ks. Witalis MARONA – 5r.śm.

+ Grzegorz HAŁUBIEC – 4r.śm.

+ Janina i Zygmunt CICHOCCY; w 22r.śm. Janiny i w 18r.śm. Zygmunta.

+ Józef OGRABEK – 2r.śm. i z ok. Im., - int. od żony z Rodziną.

+ Stanisław i Marianna SUFLETA, Adela RÓŻAŃSKA – int. od Rodziny.

+ Stanisław PĘDZIWIATR – int. od Rodziny Legeńdziów i Posłów.

+ Kazimierz JAMROZY – int. od Rodziny Krakowskich.

+ Marian DRYGOWSKI – int. od Rodziny Janików z Rudlic.

+ Kazimierz RUDZKI – int. od Pracowników firmy „Bartosz”.

+ Teresa ŚWIĘTCZAK – int. od siostrzeńca Grzegorza z Rodziną.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od sąsiadów Gąsiorów.

+ Witold PIECHOCKI – int. od Rodziny Białków i Obiegłych.

+ Jan SZWED – int. od chrześniaka Alojzego z mamą Lesiaków.

+ Zygmunt GOLIŃSKI – int. od Rodziny Kuźników z Ruszkowa.

+ Władysław GIBKI – int. od OSP Kamionka.

+ Weronika PŁACZEK – int. od Koła Żywego Różańca z Broszek.

+ Zofia JANIAK – int. od wnuka Mateusza z żoną.

+ Krzysztof DANKOWSKI – int. od cioci Eli z Rodziną.

+ Stanisław GAIK – int. od sąsiadów Kostrągów.

+ Czesław OSMELAK – int. od sąsiadów Nowaków i Stepniów.

+ Kazimiera KARBOWIAK – int. od Kupisa z Grójca Wielkiego.

+ Wacław Kazimierz SCIEBURA – int. od Grzegorza Nowaka z Rodziną.

+ Marianna OLBIŃSKA – int. od kuzynki Anieli Urbaniak z Rodziną Nowak.

+ Stanisław ŁYSEK – int. od Moniki z Rodziną.

+ Władysław WRZOSEK – int. od syna Daniela z Rodziną.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od Rodziny Fijałkowskich ze Szczecina.

+ Franciszek NAWROT – int. od wnuków z Rychłocic z Rodzinami.

+ Zofia MATUSIAK – int. od wnuczka Maćka z żona i dziećmi.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od wnuka Jacka z żoną i prawnuczką Amelką.

+ Aniela URBANIAK – int. od Rodziny Olbińskich z Bieśca.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od wnuczki Iwony z Rodziną.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla DARII.

- Do MB z prośbą o szczęśliwy zabieg i powrót do zdrowia dla KAROLINKI – int. od dziadków.

- Do MB z prośbą o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla STANISŁAWA.

- Do MB z prośbą o szczęśliwą operację dla pewnej Osoby.

- Do MB dzięk.-błag. w 18. R. urodzin Marleny SPYCHALSKIEJ – int. od dziadków.

Czwartek: 11.03.2010.

godz.900 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla DZIECI.

godz.1700 + Ks. Witalis MARONA – 5r.śm.

PARAFIALNE REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Piątek: 12.03.2010.

godz.900 + Roch WITKOWSKI – 5r.śm., - int. od żony z Rodziną.

godz.1030(Niechmirów) + Witold PIECHOCKI – int. od najbliższych sąsiadów Bobińskich

oraz Huberta, Tobiasza z braćmi.

godz.1200 + Stanisław WAWRZYNIAK – int. od córki Małgorzaty z mężem.

godz.1700 DROGA KRZYŻOWA.

+ Grzegorz HAŁUBIEC – 4r.śm., - int. od żony z dziećmi.

II DZIEŃ REKOLEKCJI PARAFIALNYCH - SPOWIEDŹ ŚW. WIELKOPOSTNA.

Sobota:13.03.2010.

godz.900 + Apolonia KUŹNIK – 19r.śm., Władysław KUŹNIK – 33r.śm., - int. od syna z Rodziną.

godz.1030(Niechmirów) + Franciszek NAWROT – int. od bratowej Natalii z Rodziną.

godz.1200 + Józef LATUS – 5r.śm., Marianna i Ludwik PUPAR.

godz.1530(Wielgie) + Edward WLAŹLAK – 13r.śm., - int. od żony i córek z Rodzianmi.

godz.1700 + Stanisław PĘDZIWIATR – int. od sąsiadów Dybków

i Rodziny Maślaków z Wrocławia.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 14 MARCA 2010.

ZAKOŃCZENIE REKOLEKCJI WIELKOPOSTNYCH.

godz.900 + Jan PALUCH – 8r.śm., - int. od żony z Rodziną.

godz.1030(Niechmirów) + Jan BANASIEWICZ – 2r.śm., - int. od dzieci z Rodzinami.

godz.1200 1/ - ZA PARAFIAN.

2/ + Zbigniew PAWLAK – 1r.śm., - int. od żony z dziećmi.

Po Mszy Św.: GORZKIE ŻALE.




INTENCJE MSZALNE

OD 1 DO 7 MARCA 2010.

Poniedziałek: 1.03.2010.

godz.1700 + Stefan KĘDZIERSKI – int. od Uczestników Pogrzebu.

Wtorek: 2.03.2010.

godz.1700 + Krzysztof DANKOWSKI – int. od Uczestników Pogrzebu.

Środa: 3.03.2010.

godz.1700 NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY:

+ Kazimierz RUDZKI – z ok. Im., - int. od żony z dziećmi.

+ Kazimiera i Franciszek MAJDA; z ok. Im. Kazimiery – int. od wnuczki Iwony.

+ Zdzisław GRZELAK – 1 r.śm., - int. od żony z dziećmi.

+ Lucjan WÓJCIAK – 9r.śm. - int. od żony.

+ Helena i Józef CŁAPA; w 4r.śm. Heleny.

+ Hieronim i Krystyna MARCZAK; w 1r.śm., Hieronima.

+ Kazimiera PERDEK – z ok. Im. – int. od siostrzenicy Anny z Rodziną.

+ Karol SZMACIŃSKI – int. od sąsiadów Białaszczyków.

+ Stanisław SKURECKI – 2r.śm., - int. od żony z dziećmi.

+ Ignacy KRUK – int. od rodziny Wiśniewskich.

+ Monika i Kazimierz KREJ – int. od córki Genowefy z Rodziną.

+ Tadeusz OLBIŃSKI – 5r.śm., - int. od syna Henryka z Rodziną.

+ Aleksander WITCZAK – int. od żony z dziećmi.

+ Helena GRZBOWSKA – int. od chrześnicy Teresy.

+ Marianna OLBIŃSKA – int. od Witczaków i Całych.

+ Kazimierz KUBIŚ – int. od żony z Rodziną.

+ Tadeusz BORGIEŁ – 1r.śm., - int. od chrześnicy Marioli z Rodziną.

+ Czesław SZYMCZAK – int. od sąsiadów Kowalczyków ze Stolca.

+ STANISŁAW PĘDZIWIATR – int. od Sołectwa Broszki i Jaźwin.

+ Kazimierz JAMROZY – int. od Ani z Rodziną.

+ Marian DRYGOWSKI – int. od chrześnicy Marysi z Rodziną.

+ Stefan KĘDZIERSKI – int. od wnuka Mariusza z Rodziną.

+ Teresa ŚWIĘTCZAK – int. od Rodziny Jasińskich i Wilków.

+ Łukasz OLBIŃSKI – int. od Sławka Dawidziaka z Rodziną.

+ Witold PIECHOCKI – int. od sąsiadów Świątczaków.

+ Jan SZWED – int. od Rodziny Aksamitowskich.

+ Zygmunt GOLIŃSKI – int. od Walentyny, Sabiny, Pelagii i Czesława.

+ Władysław GIBKI – int. od siostry Marysi z Rodziną.

+ Weronika PŁACZEK – int. od sąsiadów: Bogdana i Zenobiusza Tomczyńskich.

+ Zofia JANIAK – int. od wnuka Łukasza z żoną i synem.

+ Krzysztof DANKOWSKI – int. od Pracowników firmy „Abel”.

+ Stannisław GAIK – int. od chrześnict Elżbiety z Rodziną.

+ Czesław OSMELAK – int. od Rodziny Sierszyńskich.

+ Kazimiera KARBOWIAK – int. od wnuczki Agnieszki z Rodziną.

+ Wacław Kazimierz SCIEBURA – int. od Cześka z żoną i synami.

+ Stanisław ŁYSEK – int. od Ewy z Rodziną.

+ Władysław WRZOSEK – int. od syna Leonarda i wnuczki Emilii z narzeczonym.

+ Genowefa OLBIŃSKA – int. od Rodziny z Holandii.

+ Franciszek NAWROT – int. od córki Henryki z Rodziną.

+ Stanisław WAWRZYNIAK – int. od wnuka Tomasza z żoną i prawnuczkiem Adasiem.

+ Aniela URBANIAK – int. od wnuczki Agnieszki z Rodziną.

+ Władysława DOMAGALSKA – int. od córki Heleny z Rodziną.

+ Helena i Józef PŁATKOWSCY; w 10r. śm., Józefa.

+ Stanisława, Jan, Władysław WOLNIAK, Tadeusz KRZYMIŃSKI,

+ Józef, Józefa(ona), Jan, Kazimierz KUROWSCY – int. od Józefa i Marii Płatkowskich.

- Do MB z prośbą o rychłą beatyfikację i kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II.

- Do MB z prośbą o bł. Boże dla Ojca Św. Benedykta XVI.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla DARII.

- Do MB z prośbą o powrót do zdrowia dla Zenona POGONOWICZA – int. od Rodziny.

- Do MB z prośbą o bł. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla KAZIMIERY – z ok. Im.

Czwartek: 4.03.2010. Św. Kazimierza, królewicza, święto. I Czwartek Miesiąca.

godz.800 Odwidziny CHORYCH.

godz.1600(Wielgie) + Stanisław CIEŚLAK – 13r.śm.

godz.1700 + Zenobia TOMCZYK – int. od siostry Krystyny z Rodziną.

Piątek: 5.03.2010. I Piątek Miesiąca. godz.800 Odwiedziny CHORYCH.

godz.1500(Niechmirów) + Wacław Kazimierz SCIEBURA

– int. od mieszkańców bloków z Niechmirowa.

godz.1700 DROGA KRZYŻOWA:

- ZA PARAFIAN ( z dn. 6.03.2010).

Po Mszy Św.: Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Sobota: 6.03.2010. I Sobota Miesiąca. Spowiedź Św. w Grabówce.

godz.1700 + Kazimierz JAMROZY – int. od syna Sylwestra z Rodziną.

godz.1800(Wielgie) + Piotr SCHOUTEN – 4r.śm.,

i Helena OLBIŃSKA-SCHOUTEN – int. od Rodziny.

godz.1930 KATECHEZA PRZEDMAŁŻEŃSKA.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 7 MARCA 2010.

godz.900 + Tadeusz GIBKI – 26r.śm., - int. od żony z dziećmi.

godz.1030(Niechmirów) + Małgorzata ŚWIĄTCZAK – 7r.śm.,

zmarli z Rodziny ŚWIĄTCZAKÓW i RATOWSKICH, Kazimierz GORAL.

godz.1200 - Do MB dzięk-błag. w 65. r. Ślubu: Adela i Władysław PALUCH

– int. od dzieci z Rodzinami.

Po Mszy Św.: GORZKIE ŻALE.